איך להגיע

נמל התעופה הבינלאומי של וינה (Flughafen Wien-Schwechat), הוא שער הכניסה הראשי למדינה, נמצא כ-20 ק"מ מדרום-מזרח למרכז העיר. לנמל שני טרמינלים, T1ו- T2, טיסות מבן-גוריון של אל על או Austrian Airlines  נוחתות ב-T1. משרדי אל על בנמל התעופה,Office park 3 , טל' 01-700-732-400.
 
ברכבת: (CAT(City Airport Train פועלת כל השבוע בין השעות 23:35-6:05 , בתדירות של אחת לחצי שעה, היא הדרך המהירה להגיע למרכז העיר. תחנת הרכבת נמצאת מול אולם מקבלי הפנים בנמל התעופה. הנסיעה לתחנת Wien-Mitte  שבמרכז העיר נמשכת כרבע שעה בלבד. גם רכבת הפרברים S-Bahn)) שיוצאת מהרציף שבקומה 1- נוסעת למרכז העיר, לתחנות Wien-Mitte ו-Wien Nord ומקושרת לתחנות הרכבת התחתית U-Bahn)) בעיר. הנסיעה נמשכת כחצי שעה. הרכבת זולה באופן משמעותי מנסיעה באוטובוס.
 
באוטובוס: אוטובוסים של חברת Postbus יוצאים לתחנות הרכבת שבמרכז העיר מדי 30-20 דקות, בין השעות 0:15-5:15. הנסיעה נמשכת 45-20 דקות (בהתאם ליעד). חברות נוספות מפעילות קווים מנמל התעופה ליעדים אחרים באירופה כמו סלובקיה, הונגריה וצ'כיה. בהגעה לשדה מומלץ לרכוש כרטיס משולב, שמקנה נסיעה ללא הגבלה ברחבי העיר בכל אמצעי התחבורה הציבורית, כולל אוטובוסים, רכבות וחשמליות, למשך יום שלם.
 
במונית: דלפק המוניות בנמל התעופה פועל 24 שעות ביממה, וממוקם ביציאה מאולם הנכנסים, לכיוון מגרש החניה K3 (טל' 01-700-735-910). הנסיעה במונית אמנם מהירה וישירה ליעדכם אך יקרה יותר מכל דרך אחרת.
 
השכרת רכב: דלפקים של חברות השכרת הרכב הגדולות נמצאים בקומת הקרקע של נמל התעופה, באולם הנכנסים, ולידם דלפקים להשכרת לימוזינות.
מומלץ שלא לנסוע ברכב פרטי בתוך תחומי העיר, משיקולי חניה ונוחות.
 
אתר נמל התעופה בוינה - www.viennaairport.com
 
 
 
טיפים
מדי קיץ בחודשים יולי-אוגוסט מתקיים פסטיבל אוכל בינלאומי ברחבת העירייה (Rathausplatz)...
הר Kahlenberg מהווה נקודת תצפית טובה ויפה על כל העיר. תוכלו להגיע לשם עם...
Gürtel Nightwalk הוא איזור פאבים שנבנה בתוך תחנת רכבת ישנה. כל פאב...