הירשם לאתר וקבל הנחה של עד 30% ברכישת מדריכים!
ובנוסף תוכל ליהנות מכלי תיירות מתקדמים.

מדריך ברלין

ברלין

עורך אחראי:מיכאל שיחור מחברים:תמר ונדב גבלינר (בעלי חברת ברלין טורס, טיולים מאורגנים בברלין).
 • מחיר: 99.00 ₪
 • ברלין של היום שונה שנות אור מברלין של פעם. העיר, שבכל פינה שלה רואים זכר לתקופות קשות ואפלות בעברה, היא עיר תוססת, קוסמופוליטית ומודרנית, שמציעה שלל אטרקציות ואתרים מרתקים. מדריך זה מציג עבורכם את העיר, על כל מורכבותה. הוא לוקח את קוראיו לכל האתרים המרכזיים המוקדשים לתיעוד ולזיכרון העבר מצד אחד, ומנגד, מציג את כל ההנאות שיש לעיר להציע: מרכזי קניות, תרבות ובילויים. 

   

  במדריך ברלין תמצאו:

  מסלולי טיול יומיים

  טיפים והמלצות לטיול מושלם

  אתרים מומלצים לילדים

  מבחר גדול של מסעדות, חנויות, אירועים ועוד

  מפת העיר ומפת תחבורה ציבורית מתקפלת

  ועוד ועוד


  מדריכי הטיולים של שיחור - לחוויית טיול אחרת!


  קוראים כותבים:

  אורית:
  שיחור יקרים! קניתי שני מדריכים שלכם, רומא וברלין.  אני רוצה לשבח אתכם על המדריכים החדשים שהוצאתם. אני מטיילת לא מעט שנים וכבר למדתי לזהות מדריכים איכתיים. ניכרת ההשקעה וההקפדה על הפרטים הקטנים בכל מקום. נכון להיום, אתם המדריכים הטובים ביותר בשוק. המדריך החדש מאוד נוח. אני עובדת בחנות ספרים,  ומאז שעיינתי במדריכים החדשים, אני מקפידה להמליץ עליהם ללקוחות רק בגלל שהם מצאו חן בעיניי כל כך. עכשיו אני אוכל לבדוק אותם בשטח ולדווח ללקוחות שלנו. . . . כל טוב, ותמשיכו בעבודה הטובה"

  אניה:
  היי! קודם כל אני אוהבת את האתר שלכם, כל הכבוד! אז הייתי בברלין והלכתי לסילייף, תודה לטיפ, ולחנות/קפה aneljapa. קניתי כל מני דברי איכות מקסימה במחירים ממש טובים, וחוץ מזה גליתי שבעלת החנות,עדינה, במקור ישראלית, ספרה לי שנולדה בתל אביב! ידעתם את זה? איזה כיף לראות ישראילים מצליחים בחו"ל ולקדם ולתמוך את העסק שלהם. תמשיכו כך!


עוד מדריכי שיחור החדשים בקטגוריית מדריכי שיחור החדשים