תחבורה

לאס וגאס אינה מתהדרת במערכת תחבורה ציבורית מפותחת, וגם קשה לומר שיש לגמוע בה מרחקים עצומים, בהנחה שאתם מסתובבים בעיקר באזור הסטריפ. עם זאת, עדיין יש לא מעט דרכים שתוכלו להיעזר בהן כדי להתנייד בעיר. 
 
אוטובוסים עירוניים- 
קווי אוטובוסים מספר 301 ו-302 נוסעים לאורך הסטריפ ועד לדאון טאון 24 שעות ביממה לאורך כל השבוע. כרטיס בודד עולה 2$, ניתן לקנות כרטיס התקף ל- 24 שעות ב- 5$. 
 
המונורייל-
רכבת המונורייל, החדשה יחסית, נוסעת לאורכו של הצד המזרחי של הסטריפ משדרות טרופיקנה ועד דרך סהרה. מלונות המחוברים ישירות למונורייל יחסכו לכם הליכה משמעותית על הסטריפ. ניתן לקנות כרטיס בודד או כרטיס לשלושה ימים, שבוע וכו'. 
 
מוניות- 
לא קשה לעצור מונית לאורך הסטריפ, רק קחו בחשבון שיתכן ותיתקעו בפקקים האופייניים לעיר, ושהמחיר שתכננתם להקציב לנסיעה יאמיר במהירות, וכן שלא כל המוניות מקבלות כרטיסי אשראי כאמצעי תשלום.
 
רכב- 
לאס וגאס סובלת מתנועה כבדה, שכן העיר חיה ונושמת 24 שעות ביממה והפקקים בה הם עניין שבשגרה. ההמתנה בתור לחניה במלון יכולה להימשך אף היא זמן רב. הסיבה היחידה להחזיק רכב בעיר היא על מנת לצאת לטיולים יומיים מחוץ לעיר. במקרה כזה, מומלץ להשכיר רכב בשדה התעופה ובסניפים של החברות המובילות ברחבי העיר. 
 
הליכה ברגל-
הדרך הנעימה ביותר לחוות את ה"סטריפ", על האטרקציות השונות שמזמנים בתי המלון שבו. הדבר נכון בעיקר בשעות הערב כשהטמפרטורות צונחות וההליכה הופכת לנעימה.  
 
 
 
טיפים
זוהי דרך קלה ומהירה כדי להימנע מעומסי תנועה ולהגיע בקלות ליעדכם. המונורייל...
מתחם גדול של 150 חנויות מותגים במחירי סוף עונה., מתחם אוכל ענק, חנויות...
המרכז היהודי נמצא ברחוב 1261 Arville Street, טל' 702-259-0770. לפרטים...