כסף

מטבע: דולר אמריקאי
 
המרת כסף: המרת כסף זר בלוס אנג'לס עלולה להתגלות כאתגר רציני, לכן לפני שאתם יוצאים מהארץ כדאי לדאוג לכסף בינלאומי בין אם זה דולרים, יורו או המחאות נוסעים במטבע אמריקאי.
אם בכל זאת נתקלתם בצורך להמיר כסף ניתן לעשות זאת בבנקים או בעסקים פרטיים שקיבלו את אישור המדינה לעסוק בהמרת כספים. אלו נקראים Currency Exchange Offices. תמצאו משרדים אלה במסופים של נמלי התעופה והרכבות וברוב בתי המלון הגדולים. רב המקומות יגבו מכם עמלה לכן רצוי להמיר סכומים גדולים בכל פעם. 
 
כרטיסי אשראי: השימוש בכרטיסי אשראי בינלאומיים מקובל ונפוץ בלוס אנג'לס. רובם המוחלט של בתי העסק, המסעדות, בתי המלון והאטרקציות התיירותיות מקבלים כרטיסי אשראי, כך שלא כדאי להיסחב עם סכומי כסף גדולים בארנק. עם זאת יש לקחת בחשבון כי העמלה הנגבית על שימוש בכרטיס הבינ"ל אינה זניחה. 
בנקים: 
ב'-ו'  18:00-9:00, ובשבת 14:00-10:00 (לרוב).
 
החזר מע"מ: בארצות הברית אין מע"מ, אך בכל מדינה, לרבות קליפורניה, מוטל "מס מדינה" על כלל המוצרים. לא ניתן לקבל החזר על מס זה. המחירים המצוינים על המוצרים בחנויות אינם כוללים את מס המדינה, ולכן אל תופתעו אם כשתגיעו לקופה תגלו שהסכום הסופי אינו מה שהיה מצוין על הפתקית. גובה המס בקליפורניה הוא 7.25% מגובה הקנייה. 
 
תשר: מתן תשר (טיפ) מקובל ונפוץ בלוס אנג'לס, ואי-השארת טיפ נחשבת למעשה שלא יעשה. במסעדות מקובל להוסיף 20-15 אחוז מסך החשבון, וכן נהוג לתת טיפ לעובדי המלון. גם נהג המונית יצפה לתשר בשיעור של כ-15 אחוזים ממחיר הנסיעה ובברים ובמועדונים יצפו מכם להשאיר לפחות דולר על כל משקה שהזמנתם מהבר.
 
 
 
טיפים
אתר אינטרנט שמספק, תמורת תשלום, מידע לגבי אתרי צילום של סרטים וסדרות טלוויזיה...
 לאורך שדרת הכוכבים בלוס אנג'לס ממוקם מוזיאון השיאים של גינס, זו יכולה...
המרכז היהודי נמצא ב-1520 South Robertson Blvd, טל' 310-271-6193. לפרטים...