איך להגיע

התחבורה בין מרכז מדריד לנמל התעופה בראחאס (Barajas) נוחה ביותר. בנמל ארבעה טרמינלים – T1, T2, T3 ו-T4, כאשר T4 הוא הטרמינל החדיש והמתקדם מביניהם. בין הטרמינלים מחבר שירות שאטלים חינמי. את 15 הקילומטרים עד לעיר אפשר לעבור בכמה דרכים: 
 
מטרו : קו מספר 8 מגיע עד לנמל התעופה. תחנות  נמצאות בטרמינל 4 ובטרמינל 2 והדרך הנוחה והמהירה להגיע ליעדכם בעיר היא לנסוע עד לתחנה הסופית של הקו,  Ministerios Nuevo, ושם להחליף לאחד הקווים האחרים המגיעים למרכז העיר. 
שימו לב כי היציאה והכניסה לתחנת המטרו בשדה התעופה עולה כסף ולכן דאגו שיהיה באמתחתכם כסף קטן, כך תוכלו להגיע במהירות ובמחיר סמלי לעיר.
 
אוטובוס: קו אוטובוס מיוחד, הנקרא Exprés Aeropuerto, מחבר את נמל התעופה בראחאס עם מדריד. לאוטובוס 3 תחנות בלבד בעיר– אודונל, ככר סיבלס ואטוצ'ה. בשעות היום פועל הקו בתדירות של כל 15 דקות ובשעות הלילה כל 35 דקות. לתחנת אטוצ'ה פועל הקו רק בשעות 23:30-6:00 . משך הנסיעה כ-40 דקות ומחירה 2 יורו במזומן. הקו עוצר ב- T1, T2 ו-T4. ניתן לקנות כרטיסים באוטובוס. בדרך כלל הנסיעה באוטובוס יקרה יותר ואיטית יותר מאשר במטרו אך זוהי הזדמנות ראשונה לערוך הכרות עם העיר. טלפון לפרטים נוספים 90-250-7850.
 
מונית: מונית היא הדרך היקרה להגיע למחוז חפצכם ולעומת המטרו – לרוב גם מהירה יותר. שפע מוניות מחכות לנוסעים הרבים בכל שעות היממה. יש להזמין מוניות בדוכן המיועד לכך, ולא להיענות לכל נהג המציע לכם את שרותיו (בכך אתם עוקפים את נוהלי הנמל). על כל נסיעה מנמל התעופה ואליו יש תוספות במחיר, מחיר ממוצע לנסיעה לפוארטה דל סול הוא כ-25 יורו.
 
מיניבוסים של חברת AeroCITY : שרות הסעות הפועל בכל שעות היממה וניתן להזמינו מראש. המיניבוס נוח, ממוזג, מכיל עד 7 נוסעים ,עוצר במקסימום 3 תחנות במדריד ונהגו לעיתים דובר אנגלית. המחיר הוא כ-23 יורו עבור 3 נוסעים וכ-26 יורו עבור 4 נוסעים. לפרטים והזמנות  91-747-7570.
 
שרות AresMobile : אם אתם רוצים לדעת שמישהו יחכה לכם בשדה, תוכלו להשתמש בשירות הנהגים הפרטיים הנקרא AresMobile שמחירו מתחיל מ-65 יורו.
 
רכב שכור : יש לפנות לכביש A2 מהכביש הטבעתי M40 ומשם לפנות ליציאה 12 לכיוון כביש M14.
 
 
 
 
 
טיפים
מוזאון ריינה סופיה לאומנות מודרנית היה בעייני המוזיאון הכי שווה במדריד....
פארק זה הוא לונה פארק בנושא יצירות של האחים וורנר בראדרס (סופרמן,באטמן...
רשת נהדרת הכוללת בתוכה מספר רב של סניפים במדריד. בסניף שקרוב לרחוב הראשי-גראן...