תרבות ברודוס

מפת העיר רודוסמפת רודוס

כתוצאה מחילופי שלטון תדירים ברודוס לאורך ההיסטוריה, התפתחה באי תרבות עשירה שהושפעה רבות מהתרבות היוונית והרומית, ממסעות הצלב, ומהכיבוש העות'מני והאיטלקי. כל אלו הותירו את חותמם על האי, ותושביו מתגאים בפולקלור המקומי ומשתדלים לשמר את האמנויות המסורתיות העתיקות. האי גדוש במוזיאונים, גלריות ותערוכות, בחלקם תיתקלו במפתיע במקומות לא צפויים - מעבר לפינת רחוב, או בתוך כנסיה עתיקה. 

אל תוותרו על ביקור במוזיאון הארכיאולוגיה הגדול, שמציג פריטים יווניים הלניסטיים וממצאים מתקופות מאוחרות יותר. גם המוזיאון לאמנות ביזנטית הוא חוויה נהדרת. כדאי לבקר גם במוזיאון לאמנות יוונית מודרנית, שמציע פרספקטיבה רעננה על האמנות היוונית העכשווית. 
בחודשי הקיץ מתקיימים מדי שבוע אירועי תרבות רבים ברחבי האי ובעיקר בעיר העתיקה, ביניהם פסטיבלים גדולים ומצעדי רחוב של תושבים מקומיים, הלבושים בלבוש מסורתי ומציגים את הפולקלור היווני. בנוסף, תוכלו לבקר כל השנה בתיאטרון המחול ובתיאטרון הלאומי על מנת ליהנות מהופעות מחול שמציגות את ההיסטוריה של האי במוזיקה וריקוד. בקיץ עורך התיאטרון הלאומי הופעות מיוחדות באמפיתיאטרון העתיק, על פסגת האקרופוליס של רודוס.   
 

סינון סוג:
אזור:

אזורמציג תוצאות 1-1 מתוך 1 תוצאות
שם סוג מומלץ שיחור מיון לפי:
  •  
  •    
  • התיאטרון הלאומי של רודוס הוא מבנה היסטורי מרשים מבחינה ארכיטקטונית, הממוקם בכיכר העירייה בצפון העיר ...