איך להגיע

נמל התעופה על שם דוד בן גוריון הוא נמל התעופה המרכזי של ישראל והוא מרוחק רק כעשרים קילומטר מתל אביב. בשנים האחרונות עבר הנמל שיפוצים נרחבים וכיום הוא מצויד בטרמינל חדש הנהנה מכל השיפורים הטכנולוגיים. נמל התעופה פועל 24 שעות ביממה וכך גם חנויות הדיוטי פרי שבו הכוללות מותגי הלבשה, ספרים, מוסיקה, תכשיטים, בתי קפה ועוד. 
 
רכבת:
תחנת הרכבת ממוקמת בקומה התחתונה של טרמינל 3 (במפלס S של הבניין היבשתי), סמוך לאולם מקבלי הפנים. כדי להגיע למרכז תל אביב יש לקחת את הרכבת לתחנת  "השלום"" או לתחנת "תל אביב מרכז", הנסיעה אורכת כעשרים דקות. תדירות הרכבות בימים ראשון עד חמישי היא כל עשרים דקות לערך בין השעות 24:00-5:30, ופעם בשעה בשעות הלילה. בסופי שבוע לוח הזמנים שונה משמעותית שכן מכניסת השבת ועד צאת השבת תנועת הרכבות מושבתת ולכן רצוי להתעדכן באתר רכבת ישראל: http://www.rail.co.il/he/Pages/homepage.aspx

אוטובוס:
תחנות ההסעה בתחבורה ציבורית ממוקמות במפלס 2 של הכביש הרב מפלסי, מול כניסות 21 ו- 23 לטרמינל. 
הנסיעה לתל אביב באוטובוסים אינה מומלצת. יש צורך להחליף שלושה אוטובוסים כדי להגיע ליעד, ומעבר לזמן הרב שמתבזבז, הצורך להעביר מטען מאוטובוס לאוטובוס יוצר חוויה לא נעימה ומסורבלת.
אם בכל זאת בחרתם להתנייד בדרך זו קחו את קו 5 מהטרמינל לצומת אל על. יש לבקש מהנהג כרטיס המשך. מצומת אל על המשיכו בקו 249 לתחנה המרכזית בפתח תקווה ומשם בקו 641 לתחנה המרכזית בתל אביב. 
לפרטים נוספים: http://www.egged.co.il/
 
מוניות:
שירות המוניות נמצא בפיקוח והחברות בנתב"ג פועלות על פי הרשאה. תחנת המוניות נמצאת ביציאה מהטרמינל. המחיר לא אמור לעלות מעל ל- 150 ₪. 
 
רכב:
דלפקי החברות להשכרת רכב ממוקמים בקומה הראשונה של הגלריה המזרחית, באולם מקבלי הפנים.


נופש בארץ 
 
טיפים
כדאי לדעת כי תיירים זכאים לפטור ממס ערך מוסף על הקניות שהם עורכים. לפרטים...
מלון בוטיק מקסים וקטן. למרות שהיינו בסוכות לא היו בכלל משפחות עם ילדים....
השירותים נמצאים במרכז תל-אביב, בקינג ג'ורג ובדיזינגוף סנטר. זו למעשה חנות...