טיסה בראש שקט: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

חופשה מוצלחת מתחילה קודם כל בראש שקט, אז כדי שתוכלו ליהנות ולהיות מכוסים במקרה הצורך, הנה המדריך שיסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

בין אם מדובר בחופשה חלומית או נסיעה עסקית, חשוב לזכור שבמדינה זרה אין לנו ביטוח רפואי שיכסה את עלות הטיפול בנו, כמו במדינת ישראל. ללא כיסוי שכזה, עלות הטיפול במקרה הצורך עלולה להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים, ולכן רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא קריטית לפני שיוצאים מהארץ.

ביטוח נסיעות לחו"ל לא רק מגן עלינו במקרה של בעיה רפואית, אלא ניתן להוסיף לו כיסויים יעודיים כמו כיסוי כבודה במקרה של אובדן או נזק למזוודה שלנו, ביטול או קיצור נסיעה בהתאם למקרים המפורטים בפוליסה, ואפילו כיסוי גניבת מכשיר סלולרי, במקרה שהמכשיר הנייד שלנו נגנב בזמן השהיה בחו"ל.

 

הגדירו את מטרת הנסיעה

הגדרת מטרת הטיול חשובה כדי להבין איזה כיסויים רלוונטיים עבורנו, על מנת שנוכל להתאים את הפוליסה לצרכים שלנו באמצעותם. למשל, מטייל בודד שטס לטראק בהרי האפלצ'ים, יזדקק לכיסויים כמו איתור וחילוץ וספורט אתגרי. לעומת זאת, למשפחה שטסה לטיול בת-מצווה בדיסנילנד פריז, יהיה חשוב יותר כיסוי כבודה או כיסוי לביטול נסיעה. ככל שהביטוח שתרכשו יהיה מתאים יותר למטרת הנסיעה, כך תקבלו מענה טוב יותר בזמן אמת.

 

 

זהות המבוטחים

לאנשים שונים יש צרכים שונים, ולכן חשוב לרכוש ביטוח שמתאים באופן אינדיבידואלי לצרכים המיוחדים של הטסים. לדוגמא, אין מניעה שאשה בהריון תטוס לחו"ל, אבל יש צורך לרכוש עבורה כיסוי הריון, על כל בעיה רפואית שעלולה לצוץ במהלך השהיה בחו"ל. דוגמא נוספת היא אדם שלוקח תרופות באופן קבוע, או סבל מליקוי בריאותי בששת החודשים לפני הטיסה. במקרה כזה הוא צריך לרכוש כיסוי מצב רפואי קיים מורחב או תרופתי, כדי שיוכל לקבל מענה הולם בעת הצורך. כמובן שחובת הדיווח בנוגע למצב הבריאותי היא על רוכש הפוליסה, כאשר אי דיווח, עלול לגרום להעדר כיסוי.

 

הכירו את כל ההרחבות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל מעטפת בסיסית, לצד אפשרות לרכוש כיסויים מותאמים אישית. המשמעות הכלכלית של התוספות לפוליסה הבסיסית בדרך כלל אינן גבוהות, לעומת הסכומים שבהם תפוצו במקרה שהפעלתם את הביטוח. בחברת ביטוח ישיר ניתן למצוא כיסויים כמו מחשב נייד, כיסוי ספורט חורף, כיסוי אחריות צד שלישי וכיסוי שדרוג הרובד הבסיסי, המאפשר להגדיל את סכומי הביטוח לחלק מן הכיסויים הכלולים בתוכנית הביטוח הבסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

 

כוחו של הערוץ הדיגיטלי

אם ניתן היום לרכוש בקלות ביטוח רכב או ביטוח דירה באמצעות האינטרנט, אין סיבה שלא נרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל באותה צורה בדיוק. חברת ביטוח ישיר מציגה באתר שלה את כל המידע באופן ברור, נגיש ושקוף לכולם. היא מאפשרת רכישה בתהליך פשוט וקצר, כאשר במקרה הצורך, יש מגוון אפשרויות ליצירת קשר כמו באמצעות מייל, צ'אט או מענה אנושי שפועל בשעות פעילות מורחבות.

 

בשורה התחתונה

אחרי שתכננתם את הטיול הקרוב שלכם וארזתם מזוודה, נשאר רק לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. הגדירו את מטרת הנסיעה, בדקו מהם הצרכים שלכם, ורכשו ביטוח מתאים כדי שתוכלו לטוס לחו"ל בראש שקט. טיסה נעימה.

לרכישת ביטוח נסיעות לחצו כאן