גלו את ניו יורק

ניו יורק, ניו יורק, העיר שלעולם לא ישנה, התפוח הגדול, המטרופולין האולטימטיבי. ניו יורק חקוקה, כך נדמה, בזיכרון הקולקטיבי וגם אם לא ביקרתם בה מעולם תוכלו לעצום את עינכם ולדמיין את קו הרקיע המפורסם, את המוניות הצהובות ואת המוני האדם שגודשים את הרחובות. מי שהפכה לשער הגיאוגרפי והסימבולי לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא העיר הקוסמופוליטית ביותר בארצות הברית - לא סתם עוד כרך שוקק אלא סמל לחופש, יצירתיות, תחרותיות וחדשנות והיא גדושה באנשים שעדיין מחפשים את כל אלה. היא תמצית החלום האמריקאי (ושברו), אבל גם הנקודה הכי פחות אמריקאית במדינה הענקית הזו

מסלולי טיול שנבנו על-ידי המומחים שלנו בניו יורק

cta

ליצירת החופשה שלי וקבלת מסלולים מותאמים אישית

אנחנו לוקחים בחשבון את כל עלויות החופשה בתכנון הטיול
cta

ליצירת החופשה שלי וקבלת מסלולים מותאמים אישית

אנחנו לוקחים בחשבון את כל עלויות החופשה בתכנון הטיול

עוד קצת פרטים על ניו יורק

ניו יורק, העיר שאוהביה יישבעו כי אין מרתקת ממנה בעולם כולו, היא אבן שואבת ליוצרים מגוונים, מקור השראה לשירים, לסרטים, לספרים ולמחזות אינספור, והמוזה של אמנים פורצי גבולות.  

 

"התפוח הגדול" אינו רק האמפייר סטייט בילדינג ופסל החירות - בניו יורק יש פארקים ירוקים, חנויות מעצבים יוקרתיות, שכונות מהגרים צבעוניות ומוזיאונים שבהם מיטב היצירות של אמני העולם.  

 

מלבד האתרים הארכיטקטוניים הייחודיים, הרחובות הסואנים וחנויות הענק, המספקות חוויית קניות מזן אחר, ניו יורק היא המקום האולטימטיבי לשוחרי תרבות, אמנות ומוזיקה מכל סוג וטעם. ברובעיה מתגוררים אמנים, סופרים, משוררים, הוגים, חוקרים, שחקנים, רקדנים, מוזיקאים, מעצבים, אנשי עסקים, דיפלומטים ושאר חולמים על תהילת עולם. ניו יורק היא מרכז הסחר של העולם, עיר בעלת היסטוריה מודרנית ופוליטית מרתקת, וכדברי הסופר הניו יורקי טרומן קפוטה, זוהי "העיר-האמיתית האמיתית היחידה".