גלו את וושינגטון די. סי.

בירת ארצות הברית היא עיר של מוזיאונים ונכסי תרבות רבים, ואוצרות היסטוריים רבים. תוכלו לבקר באנדרטאות הגרנדיוזיות, ולהתפעל מהעושר האדיר של הסמית'סוניאן – מכלול המוזיאונים המדהים ובו מרכזי אמנות ועיצוב, תרבות וטכנולוגיה, בעלי חיים מכל רחבי העולם ותקופות כדור הארץ ועוד. גם מחוץ למכלול ישנם מוזיאונים מדהימים, שמוקדשים לתחומים יצירתיים כמו ריגול וביון, תקשורת המונים ותרבות העמים הילידיים באמריקה. מבקרים אוהבים לשוטט בשכונת ג'ורג'טאון הנינוחה שעל גדות נהר הפטומק, וליהנות מבתי קפה ומסעדות, בוטיקים מיוחדים ובתים עתיקים. וושינגטון היא נקודה מומלצת ביותר לחופשה משפחתית.

מסלולי טיול שנבנו על-ידי המומחים שלנו בוושינגטון די. סי.

cta

ליצירת החופשה שלי וקבלת מסלולים מותאמים אישית

אנחנו לוקחים בחשבון את כל עלויות החופשה בתכנון הטיול

עוד קצת פרטים על וושינגטון די. סי.

בירת ארצות הברית היא עיר של מוזיאונים ונכסי תרבות רבים, ואוצרות היסטוריים רבים. תוכלו לבקר באנדרטאות הגרנדיוזיות, ולהתפעל מהעושר האדיר של הסמית'סוניאן - מכלול המוזיאונים המדהים ובו מרכזי אמנות ועיצוב, תרבות וטכנולוגיה, בעלי חיים מכל רחבי העולם ותקופות כדור הארץ ועוד.

 

גם מחוץ למכלול ישנם מוזיאונים מדהימים, שמוקדשים לתחומים יצירתיים כמו ריגול וביון, תקשורת המונים ותרבות העמים הילידיים באמריקה. מבקרים אוהבים לשוטט בשכונת ג'ורג'טאון הנינוחה שעל גדות נהר הפטומק, וליהנות מבתי קפה ומסעדות, בוטיקים מיוחדים ובתים עתיקים. וושינגטון היא נקודה מומלצת ביותר לחופשה משפחתית.