גלו את מנאוס

מנאוס שוכנת בלב ג'ונגל האמזונס הטרופי, כך שכל התרבות וההיסטוריה שלה הושפעו מהמיקום הייחודי. בעיר מצודה עתיקה מעניינת, שוק סגור ענקי ובו סחורות אינדיאניות נדירות, והמסעדות מציעות מנות מיוחדות שנשענות על צמחים ודגים שיש רק באמזונס. רוצים גם לגלות את מנאוס? להבין מה מחכה לכם בארמון הצדק (Palácio de Justiça)? לגלות מה מיוחד ב"מפגש המים" (Encontro das Aguas)? כאן תקבלו מידע מגוון על כל האתרים שחייבים לראות והפעילויות והאטרקציות שאסור לפספס בטיול רומנטי במנאוס או חופשה עם ילדים, תוכלו לתכנן את הטיול המושלם עבורכם ולרכוש כרטיסים מראש לכל החוויות, האטרקציות והסיורים בבירתה של מדינת אמזונאס.

מסלולי טיול שנבנו על-ידי המומחים שלנו במנאוס

cta

ליצירת החופשה שלי וקבלת מסלולים מותאמים אישית

אנחנו לוקחים בחשבון את כל עלויות החופשה בתכנון הטיול

עוד קצת פרטים על מנאוס

מנאוס שוכנת בלב ג'ונגל האמזונס הטרופי, כך שכל התרבות וההיסטוריה שלה הושפעו מהמיקום הייחודי. בעיר מצודה עתיקה מעניינת, שוק סגור ענקי ובו סחורות אינדיאניות נדירות, והמסעדות מציעות מנות מיוחדות שנשענות על צמחים ודגים שיש רק באמזונס. כמו כן, לעיר סגנון מוזיקלי משלה, ולצד הסמבה הטיפוסית יסחפו אתכם גם ריקודי הפוהו והאשה. מטיילים רבים מגיעים אליה ונהנים מנפלאותיה, ואז יוצאים לסיורי מפלים, נהרות וכפרים בסביבת האמזונס.
רוצים גם לגלות את מנאוס? להבין מה מחכה לכם בארמון הצדק (Palácio de Justiça)? לגלות מה מיוחד ב"מפגש המים" (Encontro das Aguas)? כאן תקבלו מידע מגוון על כל האתרים שחייבים לראות והפעילויות והאטרקציות שאסור לפספס בטיול רומנטי במנאוס או חופשה עם ילדים, תוכלו לתכנן את הטיול המושלם עבורכם ולרכוש כרטיסים מראש לכל החוויות, האטרקציות והסיורים בבירתה של מדינת אמזונאס.