אודות שיחור

כל אחד יודע שבלתי אפשרי לתכנן חופשה מושלמת בלי להשקיע המון זמן ומאמץ כדי לבחור יעד, ללמוד אותו, להשוות מחירי טיסות ומלונות, להזמין כרטיסים לאטרקציות ועוד. ואנחנו חיים בעידן דינמי מאוד: מה שנכון היום יכול בקלות להשתנות מחר, כך שאתם עלולים למצוא את עצמכם בחו"ל עם תוכנית לא רלוונטית וטיול שמתייקר ומסתבך.

שיחור מציגה פתרון טכנולוגי מהפכני וראשון מסוגו בעולם, שהופך כל חופשה למושלמת: מערכת גלובלית שמשלבת את מאגרי המידע העצומים של מדריכי שיחור עם בינה מלאכותית ואלגוריתמיקה מתקדמת כדי לבנות עבורכם טיול מותאם אישית – כשכל התוכן, המידע והמסלולים עומדים לרשותכם ללא תשלום.

מדריכי הטיולים של שיחור ראו אור ב- 13 שפות ונמכרו בעשרות מיליוני עותקים. על בסיס ארבעים שנות נסיון, חברנו לגופי התיירות המובילים בעולם כמו בוקינג.קום, ויאטור מביתTripadvisor  קיווי ואחרים – והתוצאה היא אתר ואפליקציה ובהם מאות אלפי פרטים - מטיסות ומלונות, דרך רכב או הסעה מהשדה ועד ביטוח נסיעות וכרטיסים לאתרים ולמוזיאונים -  הכל במקום אחד, ובהתאמה לתקציב ולהעדפות האישיות של כל אחד ואחת מכם.

המערכת לומדת להכיר אתכם בתהליך קל ונוח. מהתשובות לשש שאלות קצרות, נדע להבין איזה יעד מתאים לכם, איזה סוג חופשה אתם מחפשים, נחשב כמה באמת תוציאו בטיול (לא רק על טיסות ומלונות אלא גם על אוכל, תחבורה פנימית, בילויים ואפילו קניות!
 

נופש מושלם יכול להיות הוצאה משמעותית, ולכן חברה שיחור לבנק לאומי כדי שתוכלו לחלק את כל הוצאות הטיול לתשלומים נוחים. כך תוכלו ליהנות בלי להילחץ מהעו"ש ובלי לחנוק את המסגרת בכרטיס האשראי.


מה עושה את החופשה למושלמת? הטכנולוגיה שפיתחנו בשיחור תבנה עבורכם מסלולים אישיים, המאזנים בין זמן, מאמץ וכסף. אף פעם אין מספיק זמן למצות את כל מה שמעניין אתכם ביעד, תמיד חסר לכם (ולילדים) כוח להתרוצץ בין כל האתרים הרלוונטיים ולעולם אין די כסף כדי ליהנות מכל האטרקציות והדברים שרציתם לקנות. זה בולט במיוחד היום, על רקע השפעות הקורונה, כשעולם התיירות כולו השתנה, חלק מהמקומות סגורים ואחרים פועלים תחת מגבלות, כך שחייבים לתכנן ולהזמין מראש ויש הרבה פחות מקום לספונטניות.


כדי להבטיח שתפיקו את המיטב מכל נסיעה, נכין עבורכם כאמור מסלולים יומיים אישיים לפי תחומי העניין, ההעדפות, התקציב וגיל הנוסעים (למשל, מסלול יומי לזוג יכול לכלול הליכה של 5 ק"מ, אך זה סיפור אחר אם יש להם גם ילד בן 6). המערכת תדע אפילו לומר לאן כדאי לכם להיכנס ועל אילו אתרים ומוזיאונים תוכלו לוותר.


אז בין אם אתם מעוניינים בסופ"ש רומנטי, חופשה משפחתית, טיול בר מצווה או נופשון בטן גב בקטנה בשיחור תמצאו מסלולים אישים שנבנו במיוחד עבורכם, אפשרות מימון כדי שתשלמו הכל בתשלומים קלים ונוחים ומערכת הזמנות שתחסוך לכם זמן יקר בהכנות ובהמתנה בתורים בכניסה לאתרים.


ברוכים הבאים למהפכת התיירות של שיחור - העושה כל חופשה למושלמת.

 

 שיחור - העולם מחכה לכם!
צרו טיול מושלם עכשיו

מטודלה מערכות תיירותיות בע"מ, רשומה על פי חוק החברות התשנ"ט – 1999 כחברה בערבון מוגבל. ח.פ 516159449. כתובתנו ויצמן 73, תל אביב או באימייל info@metudela.com