לונדון סי לייף אקווריום (Sea Life)

Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Rd, London
pois:book-now

pois:about

בלונדון סי לייף אקווריום (Sea Life), השוכן ממש מתחת ללונדון איי, תוכלו לצלול לממלכה תת-ימית קסומה, ביתם של למעלה מ-400 מינים ימיים מרחבי העולם. תוכלו לעבור בלא פחות מ-14 אזורים נושאיים, בהם גשר הכרישים (Shark Walk), בו כרישים ישחו מתחת לרגליכם; מתחם החופים האטלנטיים (Atlantic Coasts), בו תפגשו צלופחים ותמנונים; מנהרת האוקיינוס (Ocean Tunnel) העשויה זכוכית, בה דגים צבעוניים וצבי ים ישחו מעל ראשיכם; ממלכת האלמוגים (Coral Kingdom), בה תוכלו לצפות בשונית האלמוגים הגדולה ביותר בבריטניה; מתחם הרפתקאו...

pois:also-like

גן החיות של לונדון (ZSL)

אחד מסודות קסמו של גן החיות של לונדון (ZSL), הוא מיקומו בתוך ריג'נטס פארק. יש בו מגוון רחב של בעלי חיים כולל בעלי כנף וזוחלים מכל קצות הגלובוס, חלקם נדירים ביותר. במקום גם מתחם חווייתי לילדים, הכולל מפגש עם חיות ופינות ליטוף. מומלץ מאוד לבקר בגזע הנסתר שמתוכו ניתן לעקוב בטלסקופ אחר קופי הסנאי הבוליביים. בסוף מאי 2011 נפתח בגן החיות חוף פינגוונים בהשראת חוף דרום אמריקאי. ביתם של הפינגוונים מאפשר למבקרים לצפות בהם מתחת למים, משחקים על החוף ובזמן ההאכלה - שהיא מחזה מרהיב בפני עצמו. כדי שהביקור יהיה מושלם - אפשר לאכול בדוכן הפיש אנד צ'יפס שליד תצוגת החרקים ולקנות למזכרת שובר אימוץ (בשלט רחוק) של צ'יטה, דוב, פיל או היפופוטם.

מוזיאון המדע

במוזיאון המדע שפע של מוצגים טכנולוגיים מתקופת הקיטור ועד עידן החלל, אוספים הממחישים את התפתחות הספנות והשימוש באנרגיה לצד תאה של החללית אפולו 10 שטייסיה הקיפו את הירח ואפילו הקשרים בין מדע לאמנות. קולנוע איימקס הנמצא במתחם הוא אטרקציה נוספת. במקום גם ספרייה עשירה לתולדות המדע. הכניסה ללא תשלום, למעט לבית הקולנוע, התערוכות המתחלפות וחלק מהפעילויות- לכולם כדאי להזמין מקום מראש. מתאים לגילאי7 ומעלה.

המוזיאון להיסטוריה של הטבע

כ-70 מיליון מוצגים הקשורים למדעי החיים ולמדעי כדור הארץ מצויים במוזיאון הטבע המפורסם של לונדון, ביניהם שלדי דינוזאורים. האתר כולל גם את המוזיאון הגיאולוגי (Geological Museum) שבו תצוגה מרהיבה של אבני חן, גבישי מינרלים ושלל מאובנים בני מיליוני שנים. הכניסה ללא תשלום, למעט חלק מהתצוגות המתחלפות, אך מומלץ להזמין כרטיס (חינמי) מראש באתר המוזיאון. כדאי לשים לב שהמוזיאון פופולרי ביותר ודי עמוס במבקרים במשך מרבית שעות הפעילות.

מוזיאון השעווה מאדאם טוסו

מוזיאון מאדאם טוסו בלונדון הינו מוזיאון השעווה המקורי. כאן תראו דמויות שעווה של מפורסמים בגודל טבעי, בתצוגה המלווה באפקטים אורקוליים מרשימים. רשימה חלקית ביותר של כוכבי השעווה שתוכלו להתקל בהם: דייוויד בקהאם ולאנס ארמסטרונג באגף הספורט; בריטני ספירס, אלביס פרסלי וסיימון קאוול במחלקת הפופ-רוק; אנג'לינה ג'ולי וניקול קידמן בין מפורסמי הוליווד וגם אישי ציבור ואומנות, כמו מהטמה גנדי, אלברט איינשטיין, צ'רלס דיקנס ופאבלו פיקאסו. יש לשקול בכובד ראש האם לבקר עם הילדים בחדר האימים בו מוצג שחזור מצמרר של הוצאה להורג.
pois:referrer-text
create a trip