מרכז התרבות De Balie

Kleine-Gartmanplantsoen 10, Amsterdampois:visit-website

pois:about

מרכז התרבות De Balie הוא מרכז ייחודי לאמנות עכשווית, פוליטיקה ותרבות. רוב ההפקות במקום הן בשפה ההולנדית, אך יש גם הצע של סרטים והרצאות למבקרים שאינם דוברים את השפה. במתחם גם בית קפה-מסעדה.

pois:also-like

בית הקולנוע טושינסקי (Tuschinski)

תיאטרון טושינסקי, הסמוך לרמברנדטפליין ומקרין עד 50 סרטים במקביל, הוא אחד מבתי הקולנוע המפורסמים ביותר בעולם - יצירה מפוארת בסגנון האר-דקו המשלבת אלמנטים דקורטיביים מסיפורי אלף לילה ולילה ומפנטום האופרה גם יחד. בנייתו הושלמה ב-1921, בזכות השיגעון לדבר של מפיק הצגות התיאטרון היהודי אברהם איצק טושינסקי, שנרצח באושוויץ. הבניין בולט בהדרו בין המסעדות, הפיצריות, הברים ובתי הקולנוע המקרינים סרטי פורנו שמציפים את הרחוב.

זוהי הולנד (This Is Holland)

זוהי הולנד (This Is Holland), המכונה גם כחווית הטיסה האולטימטיבית, מזמינה אתכם לגלות את הולנד מפרספקטיבה חדשה לגמרי. בחוויית 5D ייחודית תרגישו את הרוח בשיער שלכם כשתצאו למסע אינטראקטיבי על פני המרחבים היפים של המדינה, תחצו תעלות, טחנות רוח ותחקרו את הנוף השטוח הייחודי של הולנד. שימו לב: הכניסה אינה אפשרית לנשים בהריון, ילדים מתחת לגיל 4 וילדים מתחת לגובה של מטר.

יוזיאום (Youseum)

יוזיאום (Youseum) הוא "מוזיאון" לרשתות החברתיות, בו תוכלו לצלם תמונות מדליקות לאינסטגרם וליצור תוכן בלתי נשכח ל-TikTok. המתחם מציע לכם להיות גם היוצרים וגם יצירת האמנות - כשם המקום, שילוב המילים יו (You) - אתה ומוזיאון. במהלך הביקור תצאו לסיור מודרך של כשעה דרך 15 חללים מעוצבים, כל אחד בסגנון ונושא אחר כמו חדר עם בריכת כדורים ענקית, חדר בועות, חדר הכסף וחדר האינסוף.

שיט בתעלות אמסטרדם

שיט בתעלות אסמטרדם הוא דרך נהדרת לגלות את העיר בנינוחות - השיט עובר באתרים החשובים של העיר ומלווה על ידי מדריך מקומי שעומד לרשותכם. החוויה הזאת תאפשר לכם לספוג את מיטב המראות הציוריים של אמסטרדם בנוחות מירבית ואפילו עם משקה מהבר שנמצא על הסירה. בשיט תצפו בין היתר באתרים הבאים: רובע החלונות האדומים, הכנסייה העתיקה של אמסטרדם, מוזיאון אמסטלקרינג, התחנה המרכזית של אמסטרדם, מוזיאון נמו (NEMO), הגשר המפורסם 'Skinny Bridge', נהר אמסטל ועוד.
pois:referrer-text
create a trip