אצטדיון קרייבן קוטג' (Craven Cottage)

Stevenage Rd, Londonpois:visit-website

pois:about

מועדון הכדורגל של פולהם הוא המועדון המקצועני הותיק ביותר בלונדון ובסיסו באזור פולהם והמרסמית שבמערב לונדון. אצטדיון קרייבן קוטג' (Craven Cottage), האיצטדיון הביתי של הקבוצה מאז 1896, עבר שיפוצים מסיביים ב-2004. בימי שבת מתקיימים במקום סיורים מודרכים בתשלום. בסיורים נחשפים המבקרים לחדרי ההלבשה, למנהרת השחקנים ולשאר המתקנים. יש לברר מבעוד מועד פרטים ומועדי סיור ולהזמין מקומות מראש.

pois:also-like

אצטדיון ומוזיאון צ'לסי

הסיור במוזיאון ובאצטדיון קבוצת הכדורגל צ'לסי הינו אטרקציה פופולרית בקרב חובבי הכדורגל האנגלי בכלל ואוהדי הקבוצה בפרט. המוזיאון של המועדון מתעד את פעילות הקבוצה מיום הקמתו בשנת 1905. בסיור נחשף המבקר לאחורי הקלעים של פעילות המועדון והאיצטדיון: חדרי ההלבשה, מושבי השחקנים, מנהרת השחקנים ושאגות הקהל. הסיור מלווה באפקטים אורקוליים וסרטוני וידיאו. יש להזמין כרטיסים מראש.

אצטדיון ומוזיאון ארסנל

חובבי הכדורגל האנגלי בכלל ואוהדי הקבוצה לא יוותרו על סיור במוזיאון, המתעד את 115 שנות פעילותו של מועדון הכדורגל ארסנל. בתערוכות המוזיאון מוצגים מגוון פריטים שנתרמו ונאספו במשך השנים: מהאוטובוס האדום וכל הגביעים שהקבוצה זכתה בהם , עד הנעליים של מייקל תומס מאנפילד 1989 וחולצתו של צ'רלי ג'ורג' ממשחקי הגביע ב-1971. הסיורים המודרכים מועברים לעיתים על ידי כוכבי העבר של הקבוצה.

אצטדיון וומבלי (Wembley Stadium)

איצטדיון כדורגל בצפון-מערב לונדון שהוא הרבה יותר מאיצטדיון כדורגל. כבר במאה ה-19 שימש המקום כאתר למשחקי ספורט שונים כגון קריקט ותחרויות רכיבה. האיצטדיון המקורי נבנה בשנות ה- 20 של המאה הקודמת ושימש כבמה לגמר הגביע האנגלי הראשון (FA cup), למשחקים האולימפיים של 1948 ולכמה רגעים היסטוריים בכדורגל האנגלי. האיצטדיון החדש באתר הושק בשנת 2007, הוא יכול להכיל 90,000 צופים ומשמש, כמו קודמו, כאיצטדיון הלאומי של אנגליה וביתה הפורמלי של נבחרת הכדורגל של אנגליה. מלבד ארועי ספורט הוא מארח מופעים מוזיקליים והופעות ענק. מומלץ לקחת סיורים מודרכים בתשלום במקום, יש להזמין כרטיסים מראש.

גני קנטלווס וסקייטפארק (Cantelowes)

פארק גדול בקמדן שעבר בשנים האחרונות מתיחת פנים. בפארק אזורים ירוקים לרווחת התושבים, שבילי ואזורי כלבים, שני גני שעשועים לילדים האחד מתאים לגילאי 7-4 והשני לגילאי 12-7. עוד בפארק מתקני ספורט, מגרשי משחקי כדור לילדים - כדורגל, כדור רשת וטניס. השימוש במתקני הספורט לילדים עד גיל 8 מחוייב בליווי מבוגר אחראי. גולת הכותרת של הפארק הוא משטחי בטון המותאמים לסקייטבורדס ולאופני BMX.
pois:referrer-text
create a trip