Mission Dolores Park

Dolores Park
pois:book-now

pois:about

כשהשמש פורצת מבעד לעננים בסן פרנסיסקו, רובע המיסיון מרגיש את זה ראשון. לכן, חפשו לפארק דולורס כדי למצוא את הראשון מבין אוהדי מזג האוויר הבהיר במובן המילולי ביותר. מגרשי טניס וכדורסל, מגרש כדורגל, מגרש משחקים לילדים ואזור משחקים לכלבים, כמו גם שירותים ציבוריים, הופכים את זה לאחד הפארקים המשפחתיים הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו. ידוע גם בזכות הנופים הפנורמיים המרהיבים של קו הרקיע של סן פרנסיסקו, פארק דולורס הוא גולת הכותרת לכל יום שמשי בסן פרנסיסקו.

pois:also-like

פארק שער הזהב (Golden Gate Park)

כאשר סן פרנציסקנים מתייחסים ל"פארק", יש רק אחד שמקבל את המאמר המובהק: פארק שער הזהב. כל מה שסאן פרנציסקנים יקרים לו נמצא כאן: רוחות חופשיות, מוזיקה חופשית, עצי סקויה, פריסבי, מחאות, אמנות יפה, בונסאי ובאפלו. בדוק את מגוון האטרקציות המפורטות למטה, או פשוט עקוב אחר האושר שלך ממזרח למערב. התחל בקצה המזרחי, שם אתה חולף על פני קונסרבטוריון הפרחים והעמק המהורהר המוגן של חורשת האיידס זיכרון. כשאתם מתקרבים לאקדמיה למדעים, עברו ליד גן שייקספיר, ובו 150 צמחים המוזכרים בכתביו של שייקספיר. בקרבת מקום נמצאים גן התה היפני, הגן הבוטני של סן פרנסיסקו וארבורטום Strybing. סעו לכיוון מרטין לותר קינג דרייב כדי לעבור בשדות פולו, שם התקיים ה-Human Be-In של שנת 1967 ועדיין מתקיימים קונצרטים בחינם בקיץ.

Pier 39

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסן פרנסיסקו, Pier 39 היא מתחם מהנה על קו המים, הכולל חנויות, מסעדות, אמני רחוב תוססים, ארקייד וידאו ואטרקציות מהממות. בונוס נוסף הוא התפאורה שלו במפרץ סן פרנסיסקו, שם תוכלו ליהנות מנופים פנורמיים של המפרץ, אוויר ים צח ולצפות במאות אריות ים משתזפים מתרווחים לאורך הרציפים הסמוכים לו. מכאן תוכלו לראות את האי מלאך, אלקטרז וגשר שער הזהב. למשפחות יהיה הרבה כיף כאן. באקווריום המפרץ, צפו בכרישים מסתובבים מעל ראשם ובקרני המנטה מחליקים על פניכם, כשמסוע מוביל אתכם דרך צינורות זכוכית. מרכבה ממתינה לכם בקרוסלה הדו-קומתית של סן פרנסיסקו, ואז מעבירה אתכם על פני גשר שער הזהב, אלקטרז, ציוני דרך אחרים של העיר שצוירו ביד. כמו כן - אל תשכחו לצפות באריות הים. ההחלקות על המפרץ יכולות להכיל עד 1,300 יונקים ימיים, בעיקר בין ינואר ליולי.

Muir Woods

עצי סקויה בחופים הם היצורים החיים הגבוהים ביותר על פני כדור הארץ, והליכה בין הענקים הללו היא באמת חוויה מדהימה - כזו שיש רק בצפון קליפורניה ובחלק קטן מדרום אורגון. והכי חשוב, עצי הסקויה העתיקים ב-Muir Woods נמצאים רק 12 מייל (19 ק"מ) צפונית לגשר שער הזהב, דוכן הסקויה הקרוב ביותר לסן פרנסיסקו. אפילו בזמנים עמוסים, טיול קצר מוביל אותך מעבר להמונים, אל שבילים עם עצי ממותה ונופים מדהימים. לטיול רגלי קל, נסה את לולאת השביל הראשית באורך 1.5 ק"מ, העוברת לצד רדווד קריק אל עצים בני 1,000 שנה ב- Cathedral Grove. לאחר מכן הוא מתנדנד בחזרה דרך Bohemian Grove, היכן שהעץ הגבוה ביותר בפארק עומד על 254 רגל (77 מטר). ההרפתקנים יותר צריכים לקחת את ההליכה באורך 3.2 ק"מ עד לראש קרדיאק היל, שעוברת דרך רמה תלולה של יער שופע אשוח עד לרכס חשוף בו ניתן לראות את הר טמלפאיס, האוקיינוס השקט, סן פרנסיסקו.

Yosemite National Park

יוסמיטי הוא הטאג' מאהל של הפארקים הלאומיים והחבילות בשטח של דונמים של יופי שומט לסתות. אבל לא משנה כמה צפוף יוסמיטי, פשוט הרימו את עיניכם מעט מעל האנשים ותרגישו את הלב שלכם נרגש מיד מהפאר ללא תחרות של הפארק. התפעלו מהפרופיל המלכותי של Half Dome, טפסו על המכה האדירה שהיא אל קפיטן, או צאו לטיול לתוך Tuolumne Grove, היכן שמקיפים אתכם סקויה ענקיים ומדהימים.
pois:referrer-text
create a trip