Pacific Heights

2356 Pine St
pois:book-now

pois:about

פסיפיק הייטס, השוכנת על גבעה המשקיפה על מפרץ סן פרנסיסקו, היא שכונה היסטורית הנחשבת בעיני רבים לאחת היפות בעיר. מלבד מיקומו ונופיו, הבתים הוויקטוריאניים הרבים של פסיפיק הייטס הם מהאלגנטיים וההיסטוריים ביותר בסן פרנסיסקו. בית אחד בולט במיוחד הוא ביתה של הסופרת דניאל סטיל, המתגוררת באחוזת ספקלס, אחוזה שהייתה שייכת פעם לסר ארתור קונאן דויל. יש גם את בית האס-לילינטל, בית ויקטוריאני בסגנון המלכה אן מהמאה ה-19, הפתוח למבקרים ואהוד על העוברים והשבים. הבית ההיסטורי נשמר כמייצג את התקופה בה נבנה. חנויות ...

pois:also-like

פארק שער הזהב (Golden Gate Park)

כאשר סן פרנציסקנים מתייחסים ל"פארק", יש רק אחד שמקבל את המאמר המובהק: פארק שער הזהב. כל מה שסאן פרנציסקנים יקרים לו נמצא כאן: רוחות חופשיות, מוזיקה חופשית, עצי סקויה, פריסבי, מחאות, אמנות יפה, בונסאי ובאפלו. בדוק את מגוון האטרקציות המפורטות למטה, או פשוט עקוב אחר האושר שלך ממזרח למערב. התחל בקצה המזרחי, שם אתה חולף על פני קונסרבטוריון הפרחים והעמק המהורהר המוגן של חורשת האיידס זיכרון. כשאתם מתקרבים לאקדמיה למדעים, עברו ליד גן שייקספיר, ובו 150 צמחים המוזכרים בכתביו של שייקספיר. בקרבת מקום נמצאים גן התה היפני, הגן הבוטני של סן פרנסיסקו וארבורטום Strybing. סעו לכיוון מרטין לותר קינג דרייב כדי לעבור בשדות פולו, שם התקיים ה-Human Be-In של שנת 1967 ועדיין מתקיימים קונצרטים בחינם בקיץ.

Pier 39

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסן פרנסיסקו, Pier 39 היא מתחם מהנה על קו המים, הכולל חנויות, מסעדות, אמני רחוב תוססים, ארקייד וידאו ואטרקציות מהממות. בונוס נוסף הוא התפאורה שלו במפרץ סן פרנסיסקו, שם תוכלו ליהנות מנופים פנורמיים של המפרץ, אוויר ים צח ולצפות במאות אריות ים משתזפים מתרווחים לאורך הרציפים הסמוכים לו. מכאן תוכלו לראות את האי מלאך, אלקטרז וגשר שער הזהב. למשפחות יהיה הרבה כיף כאן. באקווריום המפרץ, צפו בכרישים מסתובבים מעל ראשם ובקרני המנטה מחליקים על פניכם, כשמסוע מוביל אתכם דרך צינורות זכוכית. מרכבה ממתינה לכם בקרוסלה הדו-קומתית של סן פרנסיסקו, ואז מעבירה אתכם על פני גשר שער הזהב, אלקטרז, ציוני דרך אחרים של העיר שצוירו ביד. כמו כן - אל תשכחו לצפות באריות הים. ההחלקות על המפרץ יכולות להכיל עד 1,300 יונקים ימיים, בעיקר בין ינואר ליולי.

San Francisco Chinatown

עיר בתוך עיר, צ'יינה טאון היא מבוך היסטורי של מראות מסתוריים שבו תרבות עתיקה מהצד השני של העולם שורדת ופורחת באותנטיות יוצאת דופן. אתה נכנס לצ'יינה טאון העתיק ביותר באמריקה דרך שער הדרקון, בשדרת גרנט ברחוב בוש. ברגע שאתה עובר בשער, מבוך בן 24 בלוקים של מסעדות, שווקים, מקדשים וחנויות נפרש. הסתובבו באוסף האדיר של חפצים סיניים במוזיאון האגודה ההיסטורית הסינית של אמריקה, או חשבו על התמונות המונומנטליות של תומס צ'אנג במרכז התרבות הסיני. אתה יכול להציץ במחליקים מתרגלים מהלכים מהפכניים מתחת לקומה של סאן יאט-סן בכיכר סנט מרי או ללכת לסמטת ספפורד כדי לשמוע את אריחי המה-ג'ונג המקישים, תזמורת סינית מתחממת, או אפילו קוסמטיקאיות מרכלות על מייבשי כביסה.

Muir Woods

עצי סקויה בחופים הם היצורים החיים הגבוהים ביותר על פני כדור הארץ, והליכה בין הענקים הללו היא באמת חוויה מדהימה - כזו שיש רק בצפון קליפורניה ובחלק קטן מדרום אורגון. והכי חשוב, עצי הסקויה העתיקים ב-Muir Woods נמצאים רק 12 מייל (19 ק"מ) צפונית לגשר שער הזהב, דוכן הסקויה הקרוב ביותר לסן פרנסיסקו. אפילו בזמנים עמוסים, טיול קצר מוביל אותך מעבר להמונים, אל שבילים עם עצי ממותה ונופים מדהימים. לטיול רגלי קל, נסה את לולאת השביל הראשית באורך 1.5 ק"מ, העוברת לצד רדווד קריק אל עצים בני 1,000 שנה ב- Cathedral Grove. לאחר מכן הוא מתנדנד בחזרה דרך Bohemian Grove, היכן שהעץ הגבוה ביותר בפארק עומד על 254 רגל (77 מטר). ההרפתקנים יותר צריכים לקחת את ההליכה באורך 3.2 ק"מ עד לראש קרדיאק היל, שעוברת דרך רמה תלולה של יער שופע אשוח עד לרכס חשוף בו ניתן לראות את הר טמלפאיס, האוקיינוס השקט, סן פרנסיסקו.
pois:referrer-text
create a trip