Twin Peaks

501 Twin Peaks Blvd
pois:book-now

pois:about

Twin Peaks, שתמיד התהדר כאחד מהנופים הטובים ביותר בעיר, מתייחס לשתי גבעות מרהיבות במרכז סן פרנסיסקו. טווין פיקס נותנת למבקרים דרך נגישה וחינמית לחלוטין להתמצא במיטב מרכז העיר סן פרנסיסקו, אוקלנד, ברקלי והמפרץ. נהדר עבור זריחות, שקיעות, פיקניקים, או פשוט הליכה כדי לראות את כל מה שזז ורועד למטה; טווין פיקס היא אחת התענוגות הטבעיים של סן פרנסיסקו. ביום בהיר אתה יכול לראות קילומטרים. ממערב שוכן שמורת הציפורים הנקראת איי פאלרון ומצפון, שער הזהב המהולל. הביטו במרכז העיר ותראו את גשר המפרץ ואוקלנד במרחק מעבר לכך. לכו לפסגה הצפונית (Eureka Peak) ומצאו נקודת נוף תיירותית בשם נקודת עץ חג המולד עבור העצים שהמתיישבים הראשונים כרתו שם.

pois:also-like

פארק שער הזהב (Golden Gate Park)

כאשר סן פרנציסקנים מתייחסים ל"פארק", יש רק אחד שמקבל את המאמר המובהק: פארק שער הזהב. כל מה שסאן פרנציסקנים יקרים לו נמצא כאן: רוחות חופשיות, מוזיקה חופשית, עצי סקויה, פריסבי, מחאות, אמנות יפה, בונסאי ובאפלו. בדוק את מגוון האטרקציות המפורטות למטה, או פשוט עקוב אחר האושר שלך ממזרח למערב. התחל בקצה המזרחי, שם אתה חולף על פני קונסרבטוריון הפרחים והעמק המהורהר המוגן של חורשת האיידס זיכרון. כשאתם מתקרבים לאקדמיה למדעים, עברו ליד גן שייקספיר, ובו 150 צמחים המוזכרים בכתביו של שייקספיר. בקרבת מקום נמצאים גן התה היפני, הגן הבוטני של סן פרנסיסקו וארבורטום Strybing. סעו לכיוון מרטין לותר קינג דרייב כדי לעבור בשדות פולו, שם התקיים ה-Human Be-In של שנת 1967 ועדיין מתקיימים קונצרטים בחינם בקיץ.

Fisherman's Wharf

היכן שפעם דייג איטלקי בפלוקה גנואה לכד חיי ים תמימים, סן פרנסיסקו יצרה במומחיות את אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר באמריקה. Fisherman's Wharf מלא בחנויות, מסעדות ושלל אטרקציות של פיראטים. אריות ים משתכשכים כל היום ומשתזפים לצילומים ברציף 39, שם אקווריום המפרץ, קרוסלה ואטרקציות בסגנון קרנבל גורמים לילדים קטנים לפקוח עיניים פעורות. ברציף 45, אוסף הספינות ההיסטוריות של מזח הייד סטריט נותן לצופים בטבור הזדמנות לבדוק ספינות גבוהות, צוללות וספינות מלחמה ממלחמת העולם השנייה. הביאו את המגורים שלכם כדי להתייעץ עם מגידי העתידות המכניים המפחידים ולהציל את העולם מפולשי חלל במוזיאון מכניק. ואם יורד גשם, לכו למוזיאון השעווה ותשוטטו בין 250 פלוס סלבריטאים ונשיאים לשעבר. ריפלי תאמינו או לא! המוזיאון, עם מנהרת הקליידוסקופ, תצוגות הווידאו והאשליות שלו, הוא גם הסחה מרגשת באופן מוזר.

Pier 39

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסן פרנסיסקו, Pier 39 היא מתחם מהנה על קו המים, הכולל חנויות, מסעדות, אמני רחוב תוססים, ארקייד וידאו ואטרקציות מהממות. בונוס נוסף הוא התפאורה שלו במפרץ סן פרנסיסקו, שם תוכלו ליהנות מנופים פנורמיים של המפרץ, אוויר ים צח ולצפות במאות אריות ים משתזפים מתרווחים לאורך הרציפים הסמוכים לו. מכאן תוכלו לראות את האי מלאך, אלקטרז וגשר שער הזהב. למשפחות יהיה הרבה כיף כאן. באקווריום המפרץ, צפו בכרישים מסתובבים מעל ראשם ובקרני המנטה מחליקים על פניכם, כשמסוע מוביל אתכם דרך צינורות זכוכית. מרכבה ממתינה לכם בקרוסלה הדו-קומתית של סן פרנסיסקו, ואז מעבירה אתכם על פני גשר שער הזהב, אלקטרז, ציוני דרך אחרים של העיר שצוירו ביד. כמו כן - אל תשכחו לצפות באריות הים. ההחלקות על המפרץ יכולות להכיל עד 1,300 יונקים ימיים, בעיקר בין ינואר ליולי.

San Francisco Chinatown

עיר בתוך עיר, צ'יינה טאון היא מבוך היסטורי של מראות מסתוריים שבו תרבות עתיקה מהצד השני של העולם שורדת ופורחת באותנטיות יוצאת דופן. אתה נכנס לצ'יינה טאון העתיק ביותר באמריקה דרך שער הדרקון, בשדרת גרנט ברחוב בוש. ברגע שאתה עובר בשער, מבוך בן 24 בלוקים של מסעדות, שווקים, מקדשים וחנויות נפרש. הסתובבו באוסף האדיר של חפצים סיניים במוזיאון האגודה ההיסטורית הסינית של אמריקה, או חשבו על התמונות המונומנטליות של תומס צ'אנג במרכז התרבות הסיני. אתה יכול להציץ במחליקים מתרגלים מהלכים מהפכניים מתחת לקומה של סאן יאט-סן בכיכר סנט מרי או ללכת לסמטת ספפורד כדי לשמוע את אריחי המה-ג'ונג המקישים, תזמורת סינית מתחממת, או אפילו קוסמטיקאיות מרכלות על מייבשי כביסה.
pois:referrer-text
create a trip