Bay of Naples (Golfo di Napoli)

pois:about

מפרץ נאפולי הוא גוף המים הממוקם בין נאפולי, איטליה וחצי האי סורנטין. הכוונה גם לאזור הגובל במים וכולל אטרקציות שוות רבות. זהו המקום המושלם ליהנות מרגיעה על שפת הים, מתרבות והיסטוריה, הכל תוך מספר שעות. העיר נאפולי יכולה להיות מוקד טוב לאנשים המעוניינים לטייל בכל האזור. מבקרים יכולים להגיע להריסות המפורסמות של פומפיי במרחק קצר משם. ציוויליזציה שלמה נשתמרה כאן כשהר וזוב התפרץ לפני כמעט 2,000 שנה. שלושה איים פופולריים במפרץ נאפולי הם פרוצ'ידה, קאפרי ואיסקיה. מבקרים יכולים להגיע לאיים אלה בסירה מנא...

pois:also-like

Naples Historic Center (Napoli Centro Storico)

זה יותר מדי לנסות לקחת את נאפולי כולה. העיר הזו היא כולה רעש ומהירות וחצץ, המושלכים אליכם מהרגע שיוצאים מתחנת הרכבת או יורדים מספינת תענוגות, והאזור המטרופולין הגדול של נאפולי מתפשט עד כדי כך שהוא אפילו זוחל במעלה הצדדים של ההרים שמסביב. , כולל הר געש אחד מאוד מפורסם - הר וזוב. אם אתה מוכן להסתכל מעבר לעומס החושי, לעומת זאת, תראה מדוע אונסק"ו כינה את המרכז ההיסטורי של נאפולי כאתר מורשת עולמית בשנת 1995. המרכז ההיסטורי של נאפולי - המכונה לפעמים "centro storico" או "antico storico" באיטלקית - מורכב מיותר מ-10 שכונות עיר שונות שמזרימות את הגבעות אל הנמל. הליכה במרכז ההיסטורי הזה נותנת לנו הזדמנות ללכת אחורה בזמן - נאפולי היא פריט מוזיאוני, כזה שמעולם לא היה אסור מאחורי חבלי קטיפה אדומים. זה מסוג המוזיאון שמתגמל את מי שחופר.

Saint Lucia Neighborhood (Quartiere Santa Lucia)

בשלב מסוים בהיסטוריה, נאפולי חולקה ליותר משני תריסר שכונות. הגיאוגרפיה של העיר כיום מפרקת את נאפולי ל-10 עיריות, אך שמות השכונות כמו סנט לוסיה עדיין משמשים לעתים קרובות כאשר מתייחסים לחלקים שונים של העיר. סנט לוסיה מתייחסת לאזור המקיף את קסטל דל'אובו או טירת הביצה. השכונה היוותה הנושא וההשראה לכמה שירים נפוליטניים מסורתיים, הפשוט הידוע ביותר בשם סנטה לוצ'יה. עיבודים רבים ללירי ידועים ומוכרים ברחבי העולם.

Posillipo

נאפולי היא עיר עצומה, רחבת ידיים, ולמרות שחלק מהאוכלוסייה מתגוררת במרכז ההיסטורי - שבו רוב המבקרים מבלים את זמנם - רובם חיים בשכונות המקיפות את מרכז העיר. אחת השכונות היפות והעשירות בנאפולי היא Posillipo, הממוקמת בצד הצפוני של מפרץ נאפולי על גבי גבעה המשקיפה על המים. מהנמל בנאפולי תתפתלו צפונה דרך מרכז העיר ולאחר מכן לאורך החוף עד לגבעת פוסיליפו, שם תראו כמה מהבתים היפים ביותר של העיר. בחלק מהמקרים, הוילות הללו פורקו לאחרונה לדירות - אבל רבות מהן עדיין בתים פרטיים למשפחות נפוליטניות מובחרות. ללא רכב, אתה יכול לקחת את הפוניקולר משכונת Mergellina למטה עד לראש גבעת פוסיליפו.[>

Naples Cruise Port (Terminal Crociere di Napoli)

תוכלו לנשום את הנשימה למראה הר וזוב המרחף באופק כשאתם נכנסים למפרץ נאפולי, והפנורמה המקיפה של נאפולי לאורך הנמל. נמל הספנות העמוס של נאפולי הוא עיר הכניסה לכמה מהאטרקציות המפורסמות ביותר של איטליה, עם האי קאפרי, ההריסות העתיקות של פומפיי וחוף אמלפי היפהפה בפתחו. איך להגיע לנאפולי רוב ספינות השייט עוגנות ממש ליד הרציף במרכז העיר ב-Stazione Marittima של נאפולי, בעוד שאחרות עשויות לעגון במפרץ נאפולי ולהעלות אותך לחוף על סיפון מכרז. כשאתה נוחת, המראות על קו המים נמצאים במרחק הליכה קצר משם. יום אחד בנאפולי אחד המראות הראשונים שתראו כשתעגנו הוא קסטל נואובו, אחד מסמליה של נאפולי. אם תרצו ללמוד עוד על ההיסטוריה של נאפולי, הצטרפו לסיור קבוצתי קטן בארמונות העיר, הכנסיות ונקודות השיא האחרות. השלם את החוויה שלך בנאפולי על ידי טיול לפיאצה דל פלבישיטו, והזמנת פיצה אותנטית במסעדה על שפת המים.
pois:referrer-text
create a trip