Tiananmen Square (Tiananmen Guangchang)

pois:book-now

pois:about

מאו בנה את הכיכר הגדולה בעולם כדי להתהדר בקנה המידה האפי של הפרויקט הקומוניסטי. כיכר זו תחומה על ידי המוזיאונים להיסטוריה סינית והמהפכה הסינית, האולם הגדול של העם, ומאוזוליאום היו"ר מאו. בשנת 1989 הסתיימו עצרות פרו-דמוקרטיות בטבח של מפגינים ברחובות, ובכל זאת, זה יכול להיות מקום בהיר והומה, מלא בילדים המעיפים עפיפונים

pois:also-like

Mutianyu Great Wall

ממוקם 56 מייל (90 ק"מ) צפונית-מזרחית לבייג'ינג, החומה הגדולה ב-Mutianyu שוחזרה ב-1986 לאחר שהקטע בבאדלינג עלה בפופולריות. קטע זה של החומה הגדולה כולל קטע ארוך ושטוח המתפתל לאורך פסגות הגבעות המיוערות בכבדות של האזור. קטע זה משתרע על פני 1.6 מייל (2.5 ק"מ) עם 22 מגדלי שמירה פרוסים לאורך הדרך, ומאפשרים לך ללכת על החומה במשך יותר משעה, לפעמים בבדידות. אם יש לכם יום שלם לסיור בחומה הגדולה, קטע Mutianyu הוא בחירה טובה. זה פחות צפוף מבאדלינג אבל עדיין נגיש בקלות ונופית להפליא, במיוחד ביום ערפילי. המבקרים יכולים לטפס לפסגה, עם מדרגות במצב טוב ומעקות לאורך כל הדרך, או לעלות ברכבל לפסגה. כשתהיו מוכנים לחזור לתחתית, קחו את הרכבל חזרה למטה או סעו על מזחלת חזרה לבסיס.

מקדש השמיים (Tiantan)

מקדש מינג, מקדש השמיים או טיאן, נבנה על ידי קיסר יונגל, שגם בנה את העיר האסורה, כבמה לטקסים החשובים שערך הקיסר, או בן השמים. בראשם היו התחינה לשמים לבציר טוב וטקס היפוך החורף, שהיה אמור להבטיח שנה טובה לכל הממלכה. באותם ימים האמינו ששמים עגולים והארץ מרובעת, ולכן הארכיטקטורה של הבניינים (עגולים, משובצים על בסיסים מרובעים) ופריסה של הפארק (מרובע בקצה מקדש הארץ, מעוגל בבית המקדש של סוף שמים) משקפים את האמונה הזו. המבנים עשירים בפרטים סמליים - וריאציות על הספרה תשע, שייצגה את הקיסר; זיגוגים צבעוניים המייצגים שמים וארץ; ועמודים המייצגים את חודשי השנה, עונות השנה והזמן. יש גם אבני הד שבו אתה יכול לעמוד לשמוע את הקול שלך מהדהד.

החומה הסינית

החומה הסינית היא הסמל הגדול ביותר של ההנדסה הסינית העתיקה ואחד המבנים המפורסמים בעולם. החומה נבנתה כדי להגן על הקצה הצפוני של האימפריה הסינית מפני פלישות של נוודים מונגוליים. החומה אף פעם לא הייתה יעילה כל כך נגד פלישה מונגולית, אבל בסופו של דבר האיום פחת. שיטוט על החומה הגדולה יחזיר אתכם לאימפריית מינג, כמו גם יציע לכם נופים מרהיבים של האזור הכפרי שמסביב. פסגת מוטיאניו (Mutianyu) של החומה הסינית היא האתר הפופולארי ביותר בקרב מבקרים, ולא בכדי. זהו האיזור המשומר הטוב ביותר של פלא העולם וכולל קילומטרים רבים של החומה עליה ניתן לסייר וכן מגדלי שמירה מקוריים. הנוף ההררי עוצר נשימה וגודלה של החומה מעורר תהיות על כוחו של האדם וכוחה של אומה.

Forbidden City (Palace Museum)

האם תהיתם פעם מה כל כך אסור בעיר האסורה? זה נקרא כך כי זה היה סגור לעולם החיצון במשך 500 שנה. זה היה מקום מושבם של קיסרי מינג וצ'ינג, ואף אחד לא יכול היה להיכנס - או לצאת - מהתחום הקיסרי ללא רשותם. בימים אלה, הסינים מכנים אותו בעיקר גו גונג, או ארמון לשעבר. העיר האסורה, או הארמון הקיסרי של בייג'ינג, היא גדולה - תצטרך לאפשר לפחות יום אחד לביקור שלך. אונסק"ו רשמה אותו כאוסף הגדול ביותר של מבני עץ עתיקים בעולם. ישנם כמעט 1,000 חדרים בלמעלה מ-800 בניינים. עם זאת, מכיוון שהוא נחרץ על ידי פולשים ונשבר מאש מספר פעמים (בנייני עץ, פנסים, אתה עושה את החשבון), רוב המבנים הם מהמאה ה-18 ואילך. כשתסתובבו בגנים ובמבנים המפוארים, שהוסבו כעת למוזיאונים, תתחילו להרגיש איך זה היה לחיות את החיים הקיסריים.
pois:referrer-text
create a trip