אקספלורה - מוזיאון הילדים (Explora)

Via Flaminia 80/86, Romepois:visit-website

pois:about

במוזיאון הילדים שפע של פעילויות מודרכות המתאימות לילדים דוברי איטלקית, אך ניתן גם להסתובב בחלליו העמוסים במתקנים ובפעילויות, בליווי ההורים. החללים במוזיאון מדמים ומסבירים את עולם המבוגרים, כך שתמצאו בו למשל אזורי משחק המעוצבים כאולפן חדשות, כסופרמרקט, כפה ענק, כרחם וכבנק. במקום גם בית קפה ומסעדה והעיקר - חנות ספרים וצעצועים ענקית המציעה שפע של מוצרים מעניינים ומעשירים. שימו לב: המוזיאון סגור למבקרים בימי שני ושעות הפעילות בשאר ימות השבוע הן על בסיס סבבים בשעות 12:00, 15:00 ו-17:00.

pois:also-like

הפלנטריום והמוזיאון האסטרונומי

למרות שההסברים ניתנים כאן רק באיטלקית ובאנגלית, צפייה בכוכבים ובשמים היא חוויה מרתקת לילדים המתעניינים בנושא. בפלנטריום מתקיימות גם הופעות מוזיקליות שמלוות את הצפייה בכוכבים במקום ההסבר המילולי. בבניין הפלנטריום נמצא גם מוזיאון הציוויליזציה האיטלקי (Museo della Civilta Romana) שבו דגם ענק ועתיר רפרודוקציות של רומא בתקופת הקיסרים.

מוזיאון הכרכרות העתיקות

במוזיאון תוכלו לראות כרכרות מתקופות שונות, מכל רחבי איטליה וכן כרכרות שכיכבו בסרטים דוגמת "גלדיאטור". במקום יש גם תצוגה של צעצועים, כלי נשק ועתיקות.

תערוכת לאונרדו דה וינצ'י

תערוכת מולטימדיה ייחודית המוקדשת לגאון האוניברסאלי האיטלקי ואיש הרנסנס לאונרדו דה-וינצ'י בה תוכלו ללמוד ולשחק בו זמנית. תוכלו לחקור העתקים בגודל טבעי של יצירותיו, לחזות בשרטוטיו המקוריים ולקבל הזדמנות לשחק עם למעלה מ-65 מהמצאותיו. הביקור במוזיאון מהווה אטרקציה חינוכית ומרתקת לילדים ולמבוגרים כאחד.

מוזיאון השעווה (Museo delle Cere)

מוזיאון השעווה של רומא מכיל יותר מ-100 דמויות של כוכבי הוליווד, סלבריטאים ודינוזאורים פרה היסטוריים. כמו בכל מוזיאון שעווה, גם כאן קיים חדר זוועות לילדים המבוגרים יותר. המוזיאון מתמקד בשיחזור סצינות היסטוריות, והוא פחות מרשים מעמיתו הלונדוני המפורסם.
pois:referrer-text
create a trip