סי לייף איסטנבול (Sea Life)

Kocatepe, Forum Istanbul, Paşa Cd No: 5 D:5, Istanbul
pois:book-now

pois:about

סי לייף איסטנבול (Sea Life), השוכן בקניון פורום איסטנבול (Forum Istanbul), אחד האקווריומים הגדולים באירופה, המכיל יותר מ-15,000 יצורים ימיים מ-21 אזורים גיאוגרפיים. גולות הכותרת של המקום הן תערוכת הטריגוניים, בריכת המגע, בית הספר של הכרישים, ובית החולים לצבי ים בו הצב הגדול ביותר שוקל 200 ק"ג. הליכה במנהרת האוקיינוס שאורכה 83 מטר מאפשרת לצפות ביצורים ימיים המוקרנים על הקירות באזור האמנות והמולטימדיה. תערוכות ופעילויות אחרות המתקיימות במקום כוללות מופעי צוללנים, האכלת דגי סחוס, מפגשים עם כרישים ותערוכות החוקרות את העולם המוזר והמופלא של המדוזות.

pois:also-like

מרכז לגולנד דיסקברי (Legoland)

היכנסו לעולם שכולו דמיון ויצירתיות ושפע מלבני לגו. הפארק האינטראקטיבי ממוקם בקניון פורום איסטנבול (Forum Istanbul) והוא כולל מתקני רכיבה, אזורי בניה ומשחק, סדנאות, תצוגות, חנות, בית קפה וקולנוע ארבעה ממדים.

האקווריום של איסטנבול

האקווריום של איסטנבול מכיל מעל 1,500 יצורי ים ויבשה ואוסף עשיר של בעלי חיים ימיים מ-16 אזורים גיאוגרפיים. תוכלו ליהנות כאן מתערוכות אינטראקטיביות באנגלית ובטורקית, לצפות במכלי הכרישים העיליים, לבקר במבחר בתי הקפה שבמתחם ולראות סרט 5 מימדים. האקווריום הוא מקום בילוי מוצלח לכל המשפחה.

הדולפינריום של איסטנבול

הדולפינריום של איסטנבול הוא אחד הדולפינריומים המקורים הגדולים באירופה. כאן תוכלו לצפות מקרוב בכל יונקי הים – דולפינים, סוסי ים, כלבי ים ולויתנים, ולהבין עד כמה הם חכמים. מומלץ לבדוק את שעות המופע מראש כדי ליהנות מהחוויה במלואה. באקווריום תוכלו ליהנות גם משחייה עם דולפינים או צלילה (בתשלום), אך יש להזמין מקום מראש. שימו לב: המקום סגור למבקרים בימי שישי.

קידזאניה (Kidzania)

קידזאניה הוא מרכז פעילויות אינטראקטיבי הממחיש לילדים מודלים של המציאות. באמצעות משחק תפקידים אולטרה-ריאליסטי מנהלים הילדים מדינה משלהם, בוחרים את המקצוע המועדף עליהם, מנהלים את תקציבם ומקבלים החלטות באופן עצמאי. מטרת המרכז לחזק את בטחונם העצמי של ילדים ולהעצים אותם כאזרחים בוגרים טובים. קידזאניה הפכה לתופעה פופולארית בכל העולם. שימו לב: המרכז סגור למבקרים בימי שני.
pois:referrer-text
create a trip