פארק השעשועים ויאלנד (Vialand)

Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, Eyüpsultan, Istanbulpois:visit-website

pois:about

פארק השעשועים ויאלנד (Vialand) הוא מתחם שעשועים ענק הכולל פארק שעשועים, מלון יוקרתי, מרכזי קניות פנימיים וחיצוניים עם יותר מ-250 חנויות ועשרות מסעדות, כמו גם בית קולנוע, מרכז משחקים ואולם הופעות באוויר הפתוח היכול להכיל כ-10,000 איש. אוהבי הריגושים יוכלו ליהנות מרכבת ההרים האקסטרימית המגיעה למהירויות גבוהות במיוחד. אטרקציות מים כגון "הנהר הפראי" גם כן פופולאריות. לילדים קטנים, יש ריידים רגועים יותר ופחות אקסטרימים כמו קרוסלות ומכוניות מיני, ויש הרבה מגרשי משחקים הפזורים במתחם השווה בגודלו לכ-100 מגרשי כדורגל. בפארק מסתובבות דמויות של בובספוג ודורה ויש גם מופע שלהם. מבוגרים יוכלו ליהנות משופינג פרוע בקניון ויאלנד.

pois:also-like

פארק המיניאטורות מיניאטורק (Miniatürk)

פארק המיניאטורות מיניאטורק (Miniatürk), אחד מפארקי המיניאטורות הגדולים בעולם, נפתח בשנת 2003 על גדות לשון הים קרן הזהב. הפארק משתרע על פני 60,000 מ"ר וכולל 120 דגמים של מבנים מרחבי טורקיה. הפארק מחולק לשלושה חלקים על-פי אזורים - איסטנבול, אנטוליה והשטחים העות'מאניים הנמצאים כיום מחוץ לטורקיה. בכל אחד מהחלקים מוצגים המבנים הבולטים בקנה מידה של 25:1. באמצעות השחזורים המיניאטוריים ניתן לחוות את האטרקציות הבולטות בטורקיה.

מרכז לגולנד דיסקברי (Legoland)

היכנסו לעולם שכולו דמיון ויצירתיות ושפע מלבני לגו. הפארק האינטראקטיבי ממוקם בקניון פורום איסטנבול (Forum Istanbul) והוא כולל מתקני רכיבה, אזורי בניה ומשחק, סדנאות, תצוגות, חנות, בית קפה וקולנוע ארבעה ממדים.

קידזאניה (Kidzania)

קידזאניה הוא מרכז פעילויות אינטראקטיבי הממחיש לילדים מודלים של המציאות. באמצעות משחק תפקידים אולטרה-ריאליסטי מנהלים הילדים מדינה משלהם, בוחרים את המקצוע המועדף עליהם, מנהלים את תקציבם ומקבלים החלטות באופן עצמאי. מטרת המרכז לחזק את בטחונם העצמי של ילדים ולהעצים אותם כאזרחים בוגרים טובים. קידזאניה הפכה לתופעה פופולארית בכל העולם. שימו לב: המרכז סגור למבקרים בימי שני.

סי לייף איסטנבול (Sea Life)

סי לייף איסטנבול (Sea Life), השוכן בקניון פורום איסטנבול (Forum Istanbul), אחד האקווריומים הגדולים באירופה, המכיל יותר מ-15,000 יצורים ימיים מ-21 אזורים גיאוגרפיים. גולות הכותרת של המקום הן תערוכת הטריגוניים, בריכת המגע, בית הספר של הכרישים, ובית החולים לצבי ים בו הצב הגדול ביותר שוקל 200 ק"ג. הליכה במנהרת האוקיינוס שאורכה 83 מטר מאפשרת לצפות ביצורים ימיים המוקרנים על הקירות באזור האמנות והמולטימדיה. תערוכות ופעילויות אחרות המתקיימות במקום כוללות מופעי צוללנים, האכלת דגי סחוס, מפגשים עם כרישים ותערוכות החוקרות את העולם המוזר והמופלא של המדוזות.
pois:referrer-text
create a trip