מוזיאון האשליות (Illúziók Múzeuma)

Bajcsy-Zsilinszky út 3, Budapestpois:visit-website

pois:about

מוזיאון האשליות (Illúziók Múzeuma) מציע חוויה ויזואלית, חושית וחינוכית מעניינת וייחודית. תוכלו להיכנס לעולם מרתק של אשליות שיתעתעו בכם וידהימו אתכם בו זמנית. תוכלו ליהנות מהחדר ההפוך, חדר האינסוף, חדר האנטי-כוח המשיכה, מנהרת המערבולת וגם מחדר משחקים לכל הגילים בו תוכלו לשחק וללמוד.

pois:also-like

פארק מילנאריש (Millenáris)

קומפלקס תרבותי מודרני הממוקם בבודה וכולל אולמות המיועדים לתערוכות, פארק גדול לילדים, אולמות למופעים הצגות וקונצרטים, פעילויות לילדים, בתי קפה וחנויות. מקום אולטימטיבי לבילוי משפחתי. שימו לב: הכניסה לפארק ללא תשלום, אך כניסה לחלק מהתערוכות והפעילויות הינן בתשלום.

הפארק העירוני (Városliget)

הפארק הגדול ביותר של בודפשט נמצא בצפון-מזרח פשט, בשטח הציד המלכותיים. בשטחים הירוקים נמצאים מגרשי ספורט ומשחקים, גן החיות והגן הבוטני, מוזיאון התחבורה, הקרקס המלכותי, פארק שעשועים ועוד. אם תגיעו לכאן בקיץ תוכלו לשוט בסירה על האגם, שבחורף הופך למשטח הקרח המלאכותי הגדול ביותר בעיר - הזדמנות מופלאה לילדים ללמוד להחליק על הקרח.

מוזיאון החקלאות ההונגרית (Mezőgazdasági)

מוזיאון החקלאות הגדול ביותר באירופה נמצא בתחומיה של טירת ויידהוניאד (Vajdahunyad), טירה "חדשה", שבנייתה הושלמה ב-1897. המבנה המקורי של המוזיאון היה ביתן מקרטון ומעץ, שנבנה עבור יריד המילניום שנערך כאן ב-1896, אך עיצובו זכה לתשבוחות רבות והביתן הרעוע הפך למבנה של קבע. כיום מוצגים כאן אוספים קבועים המתארים את חייהם של אנשי הכפר ברחבי הונגריה, אמצעי הפרנסה שלהם וכלי החלקאות והעבודה ששימשו אותם עם התפתחותה של המהפכה התעשייתית. תוכלו גם ללמוד כיצד בעלי חיים הפכו ממושא למרדפי צייד לחיות בית חביבות, על תעשיית היין המקומית, וכיצד איכות הסביבה נשמרת כאן באדיקות כיום.

מוזיאון התחבורה (Közlekedési)

במוזיאון תערוכות קבע של דגמי רכבות, כרכרות, מכוניות ואופנועים לצד הסברים מלומדים על ההיסטוריה של תחבורה עירונית. זהו אחד ממוזיאוני התחבורה הוותיקים באירופה, והוא מבטיח בילוי מרתק לילדים ומבוגרים כאחד. המוזיאון הוותיק שכן בעבר בפארק העירוני של בודפשט. המוזיאון הועבר זמנית לכתובת זו באזור התעשייה קובניה (Kőbánya) לקראת בנייה של מבנה חדש שיכלול גם מתחם חיצוני.
pois:referrer-text
create a trip