תיאטרון ברודווי (Divadlo Broadway)

Na Příkopě 31, Staré Město, Praguepois:visit-website

pois:about

תיאטרון המעלה מבחר הצגות הפונות לקהלים שונים: מחזות זמר, קונצרטים ומופעי מוזיקה, מופעי בלט, תיאטרון מודרני והצגות ילדים מהספרות הקלאסית. באולם התיאטרון 600 מקומות ישיבה בשני מפלסים ו-12 תאי צפייה כאשר בקדמת הבמה יש מקום לתזמורת. האולם נגיש לעגלות נכים ובמקום בר לנוחיות האורחים.

pois:also-like

WOW - תיאטרון האור השחור

WOW - מופע התיאטרון האור השחור (Black Light Theater) הוא מופע אינטראקטיבי קסום ללא מילים ומלא הפתעות, המספר סיפור מוכר של משהו שקיים בכל אחד מאיתנו בשילוב נורות UV וצבעי פלורסנט. שימו לב: אורך המופע כ-65 דקות ללא הפסקה ומקומות הישיבה לא מסומנים, על בסיס "כל הקודם זוכה".

התיאטרון הלאומי (Narodni Divadlo)

בנייתו של התיאטרון המרשים הושלמה בשנת 1881 כסמל לאומי של תנועת התחייה הצ'כית, ורגע לפני שהועלתה בו הצגת הבכורה פרצה אש וכילתה חלקים נרחבים של הבניין. הצ'כים, שראו בכך קטסטרופה לאומית, נרתמו לגיוס כספים כדי להציל את מה שראו כהתגלמות רצון העם לחופש ולעצמאות מדינית ותרבותית. כל משפחה, עשירה כענייה, תרמה כסף לשיפוץ, ובתוך זמן קצר נאסף סכום נאה שאפשר את שיפוץ המבנה ופתיחתו. בנובמבר 1883 הועלתה בתיאטרון האופרה "ליבושה" של בדז'יך סמטנה, שנכתבה במיוחד לרגל האירוע החגיגי. פרטים על המופעים העדכניים ניתן למצוא באתר התיאטרון.

תיאטרון פנטסטיקה (Ta Fantastika)

תיאטרון פנטסטיקה (Ta Fantastika) הוא תיאטרון אור שחור (Black Light Theatre) ותיק המעלה מופע שהוא אדפטציה מקומית לסיפור עליסה בארץ הפלאות, בשם "היבטים של אליס" (Aspects of Alice). ההצגה מתרחשת על רקע סרט אנימציה של פראג העתיקה, אשר הופק במיוחד עבור המופע. התיאטרון שוכן בארמון יוניטריה (Unitaria), שנבנה בתחילת המאה ה-20 למען ארגון דתי של אוניטאריים (זרם דתי בנצרות).

תיאטרון מטרו (Divadlo Metro)

תיאטרון מטרו (Divadlo Metro) הוא תיאטרון קטן המציג מופעי "תיאטרון שחור, המשתמש באפקטים של תאורה בשילוב פנטומימה, אנימציה וריקוד לצד רפרטואר של קומדיות של אמנים צ'כים מובילים.
pois:referrer-text
create a trip