בית הקולנוע סינסטאר - קניון צ'רני מוסט (CineStar)

Chlumecká 765/6, Černý Most, Praguepois:visit-website

pois:about

בית הקולנוע סינסטאר (CineStar) בקניון צ'רני מוסט (Černý most) הוא אחד מאולמות קולנוע השייכים לרשת בתי קולנוע בצ'כיה שבבעלותה 11 מולטיפלקסים המצויידים במילה האחרונה בתחום ציוד ההקרנה והשמע. פרטים על ההקרנות ועל שאר אולמות הקולנוע ניתן למצוא באתר הרשמי.

pois:also-like

בית הקולנוע סינמה סיטי - קניון אטריום פלורה (Atrium Flora)

סינמה סיטי - קומפלקס של בתי קולנוע במרכז קניות, באותה המתכונת המוכרת מישראל (וגם אותה הבעלות). 8 אולמות בגדלים שונים וקולנוע IMAX 3D. ניתן להתעדכן לגבי הסרטים ולברר לגבי אולמות סינמה סיטי אחרים בעיר באתר האינטרנט.

בית הקולנוע Kino Aero

במתחם בית הקולנוע Kino Aero פועלים גם בר וגלריה והוא מהווה מקום מפגש לצעירים שוחרי תרבות. מומלץ לבדוק מראש אם הסרט דובר אנגלית ו/או אם יש כתוביות באנגלית.

בית הקולנוע לוצרנה (Lucerna)

בית הקולנוע לוצרנה (Lucerna) נחנך בשנת 1909 והוא אחד מאולמות הקולנוע העתיקים ביותר שעדיין פועלים ברחבי אירופה והעולם. אלפי סרטים הוקרנו על מסך הקולנוע של בית הקולנוע היוקרתי הזה, המהווה חלק בלתי נפרד מארמון לוצרנה (Palác Lucerna). כיום מוצגים בו סרטים חדשים, אך מומלץ לבדוק מראש האם יש כתוביות או דיבוב באנגלית.

בית הקולנוע סינסטאר - שכונת אנדל (Anděl)

בית הקולנוע סינסטאר (CineStar) הוא אחד מאולמות קולנוע השייכים לרשת בתי קולנוע בצ'כיה שבבעלותה 11 מולטיפלקסים המצויידים במילה האחרונה בתחום ציוד ההקרנה והשמע. פרטים על ההקרנות ועל שאר אולמות הקולנוע ניתן למצוא באתר הרשמי.
pois:referrer-text
create a trip