אקווה דום וסי לייף (AquaDom & SEA LIFE)

Spandauer Str. 3, Berlin
pois:book-now

pois:about

בסי לייף (Sea Life) תוכלו לקבל הצצה אל תוך עולמם הקסום של יצורי הים וליהנות מבריכות אינטראקטביות (בהן תוכלו לטבול את ידיכם), לפגוש מקרוב אוכלוסיית כרישים עשירה, תמנונים, סוסי ים ועוד. בסי לייף נמצא גם האקווה דום (AquaDom) - האקווריום הגלילי הגדול בעולם, באורך של למעלה מ-14 מטר, דרכו ניתן לעבור במעלית שקופה ולהרגיש חלק מיצורי הים המופלאים. בדצמבר 2022 התפוצץ האקווריום הגדול, מרבית הדגים שהיו באקווריום נהרגו ונגרם נזק רב. בעקבות המקרה המקום נסגר לרגל שיפוצים וצפוי לפתוח דלתותיו מחדש בראשית חודש מרץ 2023.

pois:also-like

גן החיות של ברלין (Zoo Berlin)

חלוקת העיר הותירה את ברלין עם שני גני חיות: גן החיות הראשון של ברלין המכונה צוֹ ("Zoo") במערב העיר, והטירפארק הגדול במזרחה. שני גני החיות, שהכניסה אליהם בתשלום ושעות הפתיחה שלהם משתנות לאורך השנה (כדאי לבדוק באתרי האינטרנט שלהם), אטרקטיבים לילדים עד מאוד. גן החיות המערבי צוֹ הוא בעל מספר המינים הגדול ביותר בעולם ונוח לביקור בשל מיקומו המרכזי. מומלץ ללתכנן את הביקור לפי זמני ההאכלה המופיעים באתר.

גן החיות טירפארק (Tierpark)

חלוקת העיר הותירה את ברלין עם שני גני חיות: גן החיות הראשון של ברלין המכונה צוֹ ("Zoo") במערב העיר, והטירפארק הגדול במזרחה. שני גני החיות, שהכניסה אליהם בתשלום ושעות הפתיחה שלהם משתנות לאורך השנה (כדאי לבדוק באתרי האינטרנט שלהם), אטרקטיבים מאוד לילדים. הטירפארק, שמשתרע על 1,600 דונם באזור ליכטנברג, דוגל במכלאות ענק. כדאי לבדוק טרם הביקור את זמני ההאכלה.

מוזיאון הטבע (Museum fur Naturkunde)

במוזיאון הטבע שברובע מיטה יוכלו חובבי הדינוזאורים למצוא בין השאר את שלד הבראכיוזאורוס הגדול ביותר בעולם. מלבד זאת יש כאן תערוכות קבע שונות המוקדשות לבעלי חיים שונים, למינרלים, למערכת האקולוגית, לאבולוציה ועוד ועוד. מבוגרים וילדים כאחד יוכלו להעביר כאן בקלות יום שלם.

מוזיאון ה-DDR

מוזיאון ה-DDR מוקדש לתרבות של גרמניה המזרחית. הביקור בו מתאים בעיקר למתעניינים בהיסטוריה, אך גישתו החווייתית עשויה לעורר עניין גם בבני נוער ובילדים שאינם צעירים מדי להבנת התקופה.
pois:referrer-text
create a trip