השוק הסיני - סאמפנג

Soi Wanit 1 , bangkok

pois:about

השוק בצ'יינה טאון שבבנגקוק הוא מבוך של סמטאות צרות, שמשני צידיהן חנויות קטנות ועמוסות בכל טוב: מחומרי גלם, שהמטבח הסיני לא יכול בלעדיהן, כמו צרצרים מיובשים ועד תרופות פלא סיניות, פירות וירקות, תכשיטים בגרוש אך גם תכשיטי זהב אמיתיים, בגדים, אקססוריז, נעליים וכל מה שרק תוכלו להעלות על הדעת (וגם מה שלא). ניתן לשוטט כאן רק ברגל, אבל קודם לכן הכינו את אפכם לריחות בלתי-שגרתיים ואת עיניכם למראות צבעוניים. סקרנותכם לא תדע כאן שובע, רק זכרו להיזהר מכייסים.

pois:also-like

שוק סוף השבוע צ'אטוצ'אק

שוק סוף השבוע Chatuchak הוא השוק הפתוח הגדול ביותר בתאילנד, ואחד השווקים המפורסמים והמומלצים בבנגקוק. למרות שמו, חלקו פועל גם במהלך השבוע, ויש בו יותר מ-15,000 דוכני ממכר שונים, המאורגנים ב-27 אזורים, המציעים כל טוב: ג'ינסים, מוצרי עץ מפוסלים, בגדים, ריהוט, ציוד למטבח, מזכרות, צמחים, עציצים וצורכי גננות, בעלי חיים וציוד לגידולם ועוד. משנכנסתם לרחוב הראשי, כל המקומות ממוספרים Soi 1,Soi 2 וכן הלאה. ניתן לקבל מפת התמצאות בדוכן המידע, הנמצא בכניסה לשוק, כדי לאתר מקומות מרכזיים. באזורים 6-2 ו-26-10 ממוקמים הבגדים והאקססוריז ובהמשך,באזורים 11-8 מוצרי מלאכת-יד, מוצרי קרמיקה, רהיטים וכלי בית, מזון ושתיה, מוצרי גינון, אמנות, ספרים, ענתיקות, ובגדים משומשים. כדרכם של שווקים, התמקחות היא חלק מדרך המסחר. המחירים זולים כאן, אך יתכן שניתן להשיג את המוצרים במחיר זול יותר בדוכן אחר. השוו והתמקחו, אך עם חיוך וכוונות טובות. אפילו בילוי קצר בשוק הענק הזה עלול להיארך חצי יום לפחות. בין הדוכנים חם מאוד, צפוף ולח - לבשו בגדים קלילים ונוחים, ונעליים נוחות והצטיידו בבקבוק מים לשתיה ובתיק נוח כדי לשים בו את רכישותיכם החדשות. היזהרו מכייסים. אם הנכם בעסקי עתיקות - הוצאת עתיקות (ולעיתים גם חיקויים מוצלחים) מחייבת אישור מיוחד!

שוק הלילה - פאטפונג

פטפונג (Patpong Night Market) הוא מוקד התרחשות מעניינת לטוב ולרע. אם אתם חייבים לעשות קניות בשעות הלילה, תוכלו לרכוש כאן מוצרים מזויפים כמו תיקים של גוצ'י ושעוני רולקס נוצצים לצד מוצרים אלקטרוניים, שאמינותם שנויה במחלוקת, וליהנות משלל דוכני מזון. מדובר באזור צבעוני ותוסס גם בשל היותו רובע האורות האדומים הידוע ביותר של בנגקוק ועל כן, אתם עלולים להיתקל פה במגוון רחב של טיפוסים (מפוקפקים יותר או פחות) הפוקדים את סצנת הגוגו בר הערה ובתיירים הרבים, העומדים נפעמים מול המראות והקולות. בכל מקרה, היזהרו מכייסים.

שוק הפרחים

שוק הפרחים, הפירות והירקות הסיטונאי העצום מורכב למעשה מחמישה שווקים הצמודים זה לזה ויוצרים חגיגה של צבעים וריחות. השוק משתרע על שטח גדול ויש בו מבחר זנים שונים של פרחים וצמחים, עיטורים מפרחים, חיות מפרחים, שרשרות מיוחדות וזרים. חובבי סחלבים ימצאו פה אוצר בלום בכל הצבעים והגדלים האפשריים. השוק פתוח כמעט 24 שעות אך מומלץ לבקר בו במיוחד בערב או בלילה: אז יש יותר פרחים ופחות חם. הפרחים והתוצרת האחרת מכל רחבי תאילנד מובלים לכאן בשעות הלילה על ספינות הנהר העוגנות במזח הצמוד לפריקתן. רוב העסקאות הגדולות מתגלגלות כאן בשעות שלפנות בוקר 6:00-2:00.

שוק הכותנה - פראטונם

שוק פראטונם הוא שוק הטקסטיל של בנגקוק אשר מרכולתו המגוונת מוצעת במחירים נוחים מאד. נמכרים כאן חיקויים מוצלחים במיוחד של מיטב הדגמים של מותגי האופנה הבינלאומיים הגדולים, והשוק ידוע כמקום הזול ביותר בבנגקוק לקניית בגדים. חנויות המסחר הרגילות פעילות רק בשעות היום, ובשעות הלילה פועלים בעיקר דוכנים זמניים המושכים אליהם תיירים רבים.
pois:referrer-text
create a trip