הכדור הפורח Hi Flyer

Zimmerstraße 100, Berlinpois:visit-website

pois:about

כדור פורח המרחף מעל העיר ברלין לגובה של 150 מטר ומציע דרך שונה ומרתקת לראות בה את העיר. לתשומת ליבכם - משך הסיור 15 דקות בלבד, ובכל זאת זוהי חוויה מומלצת במיוחד למשפחות עם ילדים. האטרקציה שוכנת לא רחוק מצ'ק פוינט צ'ארלי.

pois:also-like

לגולנד דיסקברי סנטר

לגולנד דיסקברי סנטר (Legoland Discovery Centre) הוא מרכז ההפעלה של חברת לגו במרכז סוני הכולל פעילויות לילדים ולילדים בנפשם. המתחם מחולק לעמדות הפעלה ומתקנים שונים, ביניהם: "מינילנד", בה תמצאו אתרים ומבנים מפורסמים של העיר בנויים לגו, קרוסלה המטפסת לגובה המופעלת באמצעות דיווש, מתחם נינג'ה קטן, מתחם דינוזאורים, טירה קסומה עם דרקון חביב, מתחם ייעודי לקטנטנים וכמובן - חנות לגו מרשימה.

פארק טירגארטן (Tiergarten)

זהו הפארק הגדול ביותר בעיר ויש המכנים אותו "הסנטרל פארק של ברלין". פירושו המילולי של השם הגרמני הוא "גן חיות", אף כי כשהוקם לא שכן בתחומו גן חיות ושטחיו שימשו רק לציד חיות. כיום נמצא בתחומי טירגארטן גן החיות של מערב ברלין. בפארק היפה, המשתרע על שטח של כ-2,000 דונם, יש צמחייה מטופחת או פראית, עצי יער ופרחים, אגמים, ברווזים, סנאים וארנבות ושבילים נעימים ונוחים לטיול רגלי ולדיווש. בלב הפארק, בכיכר המרכזית, ניצב עמוד הניצחון של ברלין, הזיגסזוילֶה (הSiegessäule), נקודת ציון מוכרת וחשובה בעיר.

מרכז סוני (Sony Center)

מרכז משרדים, מגורים ובילוי שתכנן האדריכל הגרמני הלמוט יאהן. המבנה המודרני מרשים בעיצובו. במקום תוכלו ליהנות משלל מסעדות ובתי קפה, כמו גם מבית קולנוע וחנויות שונות. הורים לילדים לא יוותרו על ביקור בלגולנד דיסקברי סנטר ששוכן במתחם.

מצפה הכוכבים ארכנהולד (Archenhold)

במצפה כוכבים זה הציג לראשונה אלברט איינשטיין את תורת היחסות. המקום קרוי על שם האסטרונום היהודי פרידריך זימון ארכנהולד, שהקים אותו וכיהן כמנהלו עד 1931. כאן נמצא גם הטלסקופ הגדול בעולם, 21 מטרים אורכו. במקום מוזיאון, סיורים מודרכים והרצאות. המצפה פתוח למבקרים בימי שישי עד ראשון בלבד והכניסה לתערוכה במוזיאון הינה ללא תשלום.
pois:referrer-text
create a trip