מרכז סוני (Sony Center)

Potsdamer Straße 4, Berlinpois:visit-website

pois:about

מרכז משרדים, מגורים ובילוי שתכנן האדריכל הגרמני הלמוט יאהן. המבנה המודרני מרשים בעיצובו. במקום תוכלו ליהנות משלל מסעדות ובתי קפה, כמו גם מבית קולנוע וחנויות שונות. הורים לילדים לא יוותרו על ביקור בלגולנד דיסקברי סנטר ששוכן במתחם.

pois:also-like

מתחם התרבות Radialsystem

מתקן לשאיבת מים שהוסב למוקד תרבות אלטרנטיבית. במקום מוצגים מופעי מחול ומוזיקה מודרניים, באווירה ידידותית לילדים ומול נוף הנהר. בימי הקיץ תוכלו ליהנות מארוחה קלה, או מכוס משקה ממש על גדת הנהר.

לגולנד דיסקברי סנטר

לגולנד דיסקברי סנטר (Legoland Discovery Centre) הוא מרכז ההפעלה של חברת לגו במרכז סוני הכולל פעילויות לילדים ולילדים בנפשם. המתחם מחולק לעמדות הפעלה ומתקנים שונים, ביניהם: "מינילנד", בה תמצאו אתרים ומבנים מפורסמים של העיר בנויים לגו, קרוסלה המטפסת לגובה המופעלת באמצעות דיווש, מתחם נינג'ה קטן, מתחם דינוזאורים, טירה קסומה עם דרקון חביב, מתחם ייעודי לקטנטנים וכמובן - חנות לגו מרשימה.

בית תרבויות העולם (Haus der Kulturen der Welt)

מרכז תרבות מעניין שתכנן האדריכל האמריקאי יו סטיבן הבן. המרכז משמש למופעי תיאטרון, קונצרטים, כנסים ותערוכות במימון הממשל הגרמני, והודות לצורתו הבלתי-שגרתית הוענק לו כינוי מקומי: "הצדפה בהריון". המקום מתמקד בעיקר באמנות לא אירופאית במטרה לחשוף את הקהל המקומי לתרבויות ודרכי חשיבה. שימו לב: הכניסה למתחם ללא עלות, לעיתים נדרשמת הרשמה מראש לחלק מהאירועים.

פארק טירגארטן (Tiergarten)

זהו הפארק הגדול ביותר בעיר ויש המכנים אותו "הסנטרל פארק של ברלין". פירושו המילולי של השם הגרמני הוא "גן חיות", אף כי כשהוקם לא שכן בתחומו גן חיות ושטחיו שימשו רק לציד חיות. כיום נמצא בתחומי טירגארטן גן החיות של מערב ברלין. בפארק היפה, המשתרע על שטח של כ-2,000 דונם, יש צמחייה מטופחת או פראית, עצי יער ופרחים, אגמים, ברווזים, סנאים וארנבות ושבילים נעימים ונוחים לטיול רגלי ולדיווש. בלב הפארק, בכיכר המרכזית, ניצב עמוד הניצחון של ברלין, הזיגסזוילֶה (הSiegessäule), נקודת ציון מוכרת וחשובה בעיר.
pois:referrer-text
create a trip