חוות הילדים מאוארפלאץ (Mauerplatz)

Leuschnerdamm 9 / Eingang Adalberstraße, Berlinpois:visit-website

pois:about

חוות הילדים מאוארפלאץ בקרויצברג היא המוסד הוותיק ביותר מסוגו בברלין. בשנת 1981 החלו תושבים מקומיים, בעזרת ילדים וצעירים, לבנות את החווה באתר פצצות לאורך חומת ברלין. כיום החווה ידועה ברחבי העיר כמקום בו ניתן לשחק וללמוד. במקום תוכלו למצוא, בין השאר, כבשים, סוסי פוני, חמורים, חזירים ואווזים, כשהמוטו של המקום הוא "אנשים צריכים חיות", לא רק כבעלי חיים, אלא גם כחברים.

pois:also-like

גן החיות של ברלין (Zoo Berlin)

חלוקת העיר הותירה את ברלין עם שני גני חיות: גן החיות הראשון של ברלין המכונה צוֹ ("Zoo") במערב העיר, והטירפארק הגדול במזרחה. שני גני החיות, שהכניסה אליהם בתשלום ושעות הפתיחה שלהם משתנות לאורך השנה (כדאי לבדוק באתרי האינטרנט שלהם), אטרקטיבים לילדים עד מאוד. גן החיות המערבי צוֹ הוא בעל מספר המינים הגדול ביותר בעולם ונוח לביקור בשל מיקומו המרכזי. מומלץ ללתכנן את הביקור לפי זמני ההאכלה המופיעים באתר.

גן החיות טירפארק (Tierpark)

חלוקת העיר הותירה את ברלין עם שני גני חיות: גן החיות הראשון של ברלין המכונה צוֹ ("Zoo") במערב העיר, והטירפארק הגדול במזרחה. שני גני החיות, שהכניסה אליהם בתשלום ושעות הפתיחה שלהם משתנות לאורך השנה (כדאי לבדוק באתרי האינטרנט שלהם), אטרקטיבים מאוד לילדים. הטירפארק, שמשתרע על 1,600 דונם באזור ליכטנברג, דוגל במכלאות ענק. כדאי לבדוק טרם הביקור את זמני ההאכלה.

אקווה דום וסי לייף (AquaDom & SEA LIFE)

בסי לייף (Sea Life) תוכלו לקבל הצצה אל תוך עולמם הקסום של יצורי הים וליהנות מבריכות אינטראקטביות (בהן תוכלו לטבול את ידיכם), לפגוש מקרוב אוכלוסיית כרישים עשירה, תמנונים, סוסי ים ועוד. בסי לייף נמצא גם האקווה דום (AquaDom) - האקווריום הגלילי הגדול בעולם, באורך של למעלה מ-14 מטר, דרכו ניתן לעבור במעלית שקופה ולהרגיש חלק מיצורי הים המופלאים. בדצמבר 2022 התפוצץ האקווריום הגדול, מרבית הדגים שהיו באקווריום נהרגו ונגרם נזק רב. בעקבות המקרה המקום נסגר לרגל שיפוצים וצפוי לפתוח דלתותיו מחדש בראשית חודש מרץ 2023.

האקוואריום של ברלין (Aquarium Berlin)

אקווריום ברלין הוא לא רק יעד פופולרי לטיול משפחתי בברלין, הוא גם אחד האקווריומים המפורסמים והחשובים בגרמניה. תוכלו לפגוש בדגים, אלמוגים ומדוזות, שבע בריכות גדולות, בהן חיים בין היתר כרישי השונית Blacktip, תנינים, נחשי ענק, לטאות, צבים ודו-חיים וחרקים.
pois:referrer-text
create a trip