מוזיאון השעווה

Paseo de Recoletos 41בקרו באתר

אודות

מוזיאון השעווה המקומי מציג כ-450 דמויות מפורסמות מתחומי הקולנוע, טלוויזיה, ספורט, פוליטיקה ועוד. אפשר למצוא כאן דמויות מוכרות כמו בארט סימפסון, הארי פוטר, מרי פופינס ואחרות. בנוסף, יש במתחם סימולטור חלל, מיצג אור קולי שמציג את ההיסטוריה של ספרד, קליידוסקופ צבעוני של קולות ומראות העיר ו"רכבת הפחד" המלהיבה, המתאימה לילדים גדולים יותר.

אתרים נוספים בסביבה

מוזיאון המדע

13 ק"מ מחוץ למדריד, ב- Alcobendas, נמצא המוזיאון המרתק המשלב מדע, טכנולוגיה וחלל באמצעים מתקנים אינטראקטיביים. מצויין לילדים סקרנים שישמחו לנסות ולהתנסות במדע הכל יכול. במוזיאון מחולק לשישה מתחמים - ההסטוריה של החיים, פלניטריום עם תצוגות תלת מימדיות, פלניטריום לקטנטנים, ממלכת החיות, משחקייה לימודית, וחדר חמשת החושים.

מוזיאון הפראדו

המוזיאון הגדול ביותר במדריד, ואחד המוזיאונים הנחשבים בעולם. האוסף העצום כולל יותר מ-5,000 איורים, כ-1,000 מטבעות ומדליות, כ-700 פסלים וכ-8,000 ציורים. מפאת גודלו של האוסף, מוצגים בו בכל זמן נתון רק כשביעית מהפריטים לכן שווה להציץ באתר המוזיאון ולהתעדכן כדי לדעת מה מחכה לכם.

מוזיאון סראלבו

מוזיאון סראלבו המציג הסטוריה רבת-שנים נוצר על-ידי אנריקה דה אגילרה (1922-1845), המרקיז ה-17 של סראבלו, אשר כל חייו הוקדשו לחקר היסטוריה, אמנות ופוליטיקה. מסעותיו ברחבי המוזיאונים של אירופה נועדו לאסוף יצירות אמנות אשר לבסוף הניבו אוסף מפואר, איכותי ורבגוני של 50,000 פריטים לערך, ביניהם ציורים, פסלים, יצירות זכוכית, שטיחי קיר, רהיטים, מטבעות, מדליות, גלופות, שעונים ועוד. הארמון המרשים, שמלבד היותו אחד מהחשובים ביותר במגורי האריסטוקרטים, מספק למבקרים מבט פנורמי על חיי היומיום של אצולת מדריד.

מוזיאון המלכה סופיה

המוזיאון ממוקם בקצה הדרומי של מה שמכונה משולש הזהב של האמנות, ומוקדש בעיקר לאמנות ספרדית. המוזיאון כולל אוספים של שניים מהמאסטרים הגדולים ביותר בספרד במאה העשרים- פבלו פיקאסו וסלבדור דאלי. יצירת המופת המפורסמת ביותר במוזיאון היא ה- Guernica של פיקאסו. בריינה סופיה יש גם אוספים יפים של היצירות של חואן גריס, מירו, חוליו גונזאלס, גורדיו, חוסה גוטיירס סולאנה, ואמנים משמעותיים רבים אחרים. המוזיאון מתהדר גם בספריית אמנות שהגישה אליה חופשית ובה אוסף של מעל ל- 100,000 ספרים, למעלה מ-3500 הקלטות קול, וכמעט 1,000 קטעי ווידאו.
ברוכים הבאים לשיחור! היכנסו עכשיו ליצירת טיול החלומות שלכם
create a trip