מוזיאון הלגו

Národní 362/31, Staré Město, Prague
pois:book-now

pois:about

מוזיאון שהוא למעשה אוסף פרטי שהתפתח עם השנים למימדים עצומים ובעליו החליט שהדרך הטובה ביותר לשמרו היא למקמו במוזיאון ייעודי לכך, על כן כל המימון של המקום הוא פרטי. 340 מטרים רבועים של מיצגים מדהימים מכל סדרות הלגו המוכרות עשויים ושמורים בקפדנות, כולל אינפורמציה על כמות החלקים ושנת הוצאת הסדרה. בסוף מסלול הסיור קיימת פינת הרכבה לילדים.

pois:also-like

מוזיאון הצעצועים (Museum hraček)

מוזיאון הצעצועים השוכן במתחם מצודת פראג נחשב למוזיאון הצעצועים השני בגודלו בעולם. בשבעה אולמות תצוגה המשתרעים על פני שתי קומות, מוצגים צעצועים מאיזור צ'כיה ומורביה, החל מצעצועים בני כמה מאות שנים וכלה במילה האחרונה של צעצועים מתוחכמים בני זמננו. בין המוצגים: מכוניות צעצוע, חיות, רובוטים, כלי טיס, רכבות, וגולת הכותרת - אוסף עצום של בובות ברבי מכל דגם, תקופה, סוג וצבע. חבל שאי אפשר לגעת בכלום אלא רק לראות.

המוזיאון הטכני הלאומי (NTM)

המוזיאון הטכני הלאומי (NTM) נוסד בשנת 1908, ובמשך למעלה ממאה שנים הוא בנה אוסף נרחב המתעד את התפתחותם של תחומים טכניים רבים. ניתן לצפות בפריטי אוסף ייחודיים ב-14 תערוכות קבועות וכן בתערוכות מתחלפות בנושאי תחבורה ושינוע - באוויר, בים וביבשה, באסטרונומיה ובמדידת זמן, בהתפתחות ותולדות הצילום, בדפוס ובארכיטקטורה ועיצוב תעשייתי. שימו לב: המוזיאון סגור למבקרים בימי שני.

מוזיאון החושים (Muzeu Smyslů)

במוזיאון החושים (Muzeu Smyslů) תוכלו ליהנות מחווית אמנות אינטראקטיבית שתעורר את כל החושים שלכם. תעברו בג'ונגל שהמים בו זורמים כלפי מעלה, תטפסו על גבי גורד שחקים, תגיעו למדבר של אשליות אופטיות מעוררות מחשבה ותבחנו מחדש את כל מה שחשבתם על מגע, צליל וריח.

מוזיאון אמנות האשליה (IAM Prague)

כשמו כן הוא, מוזיאון אמנות האשליה (IAM Prague) מוקדש כולו לאמנות האשליה והתחבולות. המוזיאון הייחודי, הפרוס על פני שלוש קומות, עושה שימוש בטכניקות היסטוריות של יצירת אשליות אמנותיות, מפגיש אותן עם עידן הסלפי והמדיה החברתית של המאה ה-21 ומעודד את המבקרים לשחק ולתקשר עם היצירות המוצגות. תוכלו לשחק עם התערוכות האינטראקטיביות ולגלות כיצד פרספקטיבה יכולה לפתוח עבורכם עולמות חדשים. חלק מהמיצגים מתייחסים לאירועים ואישים חשובים בהיסטוריה של צ'כיה.
pois:referrer-text
create a trip