גן החיות של ברלין (Zoo Berlin)

Hardenbergpl. 8, Berlinבקרו באתר

אודות

חלוקת העיר הותירה את ברלין עם שני גני חיות: גן החיות הראשון של ברלין המכונה צוֹ ("Zoo") במערב העיר, והטירפארק הגדול במזרחה. שני גני החיות, שהכניסה אליהם בתשלום ושעות הפתיחה שלהם משתנות לאורך השנה (כדאי לבדוק באתרי האינטרנט שלהם), אטרקטיבים לילדים עד מאוד. גן החיות המערבי צוֹ הוא בעל מספר המינים הגדול ביותר בעולם ונוח לביקור בשל מיקומו המרכזי. מומלץ ללתכנן את הביקור לפי זמני ההאכלה המופיעים באתר.

אתרים נוספים בסביבה

גן החיות טירפארק (Tierpark)

חלוקת העיר הותירה את ברלין עם שני גני חיות: גן החיות הראשון של ברלין המכונה צוֹ ("Zoo") במערב העיר, והטירפארק הגדול במזרחה. שני גני החיות, שהכניסה אליהם בתשלום ושעות הפתיחה שלהם משתנות לאורך השנה (כדאי לבדוק באתרי האינטרנט שלהם), אטרקטיבים מאוד לילדים. הטירפארק, שמשתרע על 1,600 דונם באזור ליכטנברג, דוגל במכלאות ענק. כדאי לבדוק טרם הביקור את זמני ההאכלה.

אקווה דום וסי לייף (AquaDom & SEA LIFE)

באקווה דום וסי לייף (AquaDom & SEA LIFE) תוכלו ליהנות מבריכות אינטראקטביות (בהן תוכלו לטבול את ידיכם), אוכלוסיית כרישים עשירה, תמנונים, סוסי ים ועוד. כדאי לתזמן את הביקור בהתאם לזמני ההאכלה המופיעים באתר האינטרנט.

האקוואריום של ברלין (Aquarium Berlin)

אקווריום ברלין הוא לא רק יעד פופולרי לטיול משפחתי בברלין, הוא גם אחד האקווריומים המפורסמים והחשובים בגרמניה. תוכלו לפגוש בדגים, אלמוגים ומדוזות, שבע בריכות גדולות, בהן חיים בין היתר כרישי השונית Blacktip, תנינים, נחשי ענק, לטאות, צבים ודו-חיים וחרקים.

חוות הילדים מאוארפלאץ (Mauerplatz)

חוות הילדים מאוארפלאץ בקרויצברג היא המוסד הוותיק ביותר מסוגו בברלין. בשנת 1981 החלו תושבים מקומיים, בעזרת ילדים וצעירים, לבנות את החווה באתר פצצות לאורך חומת ברלין. כיום החווה ידועה ברחבי העיר כמקום בו ניתן לשחק וללמוד. במקום תוכלו למצוא, בין השאר, כבשים, סוסי פוני, חמורים, חזירים ואווזים, כשהמוטו של המקום הוא "אנשים צריכים חיות", לא רק כבעלי חיים, אלא גם כחברים.
ברוכים הבאים לשיחור! היכנסו עכשיו ליצירת טיול החלומות שלכם
create a trip