מזרקת הקסם במונז'ואיק

Pl. Carles Buïgas, Barcelonaבקרו באתר
הזמינו עכשיו

אודות

מופע המועלה מדי חצי שעה ונמשך כעשר דקות. צהלות הילדים מכיוון המונז'ואיק נשמעות למרחוק עם תחילת החזיון האורקולי המרהיב של מזרקת הקסם. מדובר בשילוב מופלא של מים, אור וצבע בווריאציות שונות לקול נעימות מוזיקליות ידועות, הגורמות הנאה למבוגרים ולילדים כאחד. מומלץ להגיע לאחר השקיעה. שימו לב, בחורף המזרקה סגורה למספר שבועות לצורך תחזוקה.

אתרים נוספים בסביבה

פארק הסיוטדלה

פארק הסיוטדלה (גן המצודה) הינו אחד הפארקים האהובים בעיר. המצודה עצמה כבר לא קיימת, אך הפארק מציע מרחבי דשא עבור הילדים, בעוד ההורים יכולים לנוח על הספסלים או לערוך פיקניק. במרכז הפארק תמצאו מזרקה עם פסלים ואגם מלאכותי שאפשר לשוט בו בסירות משוטים. בימי א' קיציים הפארק מתמלא בנגנים ובלהטוטנים צעירים. מומלץ!

גן החיות העירוני בפארק סיוטדלה

גן החיות העירוני נמצא בחלקו הדרומי של פארק סיוטדלה. בפארק יותר מ-500 מינים שונים של בעלי חיים. החיות אינן נמצאת מאחורי סורג ובריח, כך שנעים להתבונן בהם. כדאי לבקר גם בביתן הטרופי, בפינת הליטוף ובבריכת הדולפינים, שם ניתן לצפות במופע של דולפינים מלהטטים בימי חול בשעות 13:30, 16:30, ובסופי שבוע וחגים בשעה 18:00.

נסיעה ברכבל

מול רציפי הנמל מתנשאים שני מגדלי מתכת גדולים הנושאים את קרוניות הרכבל המעפילות לגבעת מונז'ואיק. כרטיסים לנסיעת המיוחדת אפשר לרכוש בכיכר פלסה פורטל דה לה פאו. אפשר להסתפק בעלייה במעלית לתצפית על הסביבה, ובמיוחד על אזור הנמל.

חוף בוגאטל

, חוף בוגאטל הוא אחד האהובים ביותר בספרד, ויושב בין מאר בלה ונובה איקריה. הוא מאוד נינוח ומושך בעיקר משפחות וקהל מבוגר. המקומיים אוהבים אותו מאוד, ונהנים הן מרגיעה על החול והן מספורט חופים מגוון. בנוסף, מוצעות בו פעילויות ספורט ימי כגלישת רוח.