המוזיאון לאומנות של לוס אנג'לס

5905 Wilshire Blvd, Los Angeles, CA 90036בקרו באתר

אודות

המוזיאון לאומנות של לוס אנג'לס הוא המוזיאון הגדול ביותר במערב ארה"ב. הוא מכיל יצירת אומנות מכל העולם: אמריקאיות, יפניות, קוריאניות, דרום אמריקאיות וכו', וכן יצירות מהעולם העתיק ואומנות מודרנית. מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט של המוזיאון על אודות התערוכות המתחלפות.

אתרים נוספים בסביבה

אולפני יוניברסל

אתר צילומים ענק, שבו מופעים מוזיקליים, תצוגות של תפאורות, הדגמות של אפקטים מיוחדים ומתקנים מעולם הסרטים. הסיור נמשך 6-4 שעות, ומתאים לכל הגילאים. לא לפספס את המתקנים ב-The Simpson Ride (לא רק לחובבי המשפחה הצהובה) ובפארק היורה, גם אם לא ראיתם את הסרט מעולם; תוכלו לבקר גם במופע "עולם המים" , וברכבת ההרים של "נקמת המומיה". מומלץ להגיע בשעות הבוקר במהלך השבוע כדי להימנע מעמידה ממושכת בתור. קחו בחשבון, שתמיד יש כאן תור, אך קצת סבלנות - זה שווה את זה!

התיאטרון הסיני של גראומן

התאטרון הסיני שימש בית קולנוע מאז 1927, והוקרנו בו מאז הקרנות בכורה רבות. המבנה עצמו מרשים מאוד, בעיקר החזית. תוכלו לצפות בסרטים החדשים ביותר וגם בסלבריטיז המגיעים לערבי הפריימרה. אך האטרקציה הגדולה מכולן במוזיאון נמצאת ברחבת הכניסה אליו - שם טבועות בבטון טביעות הידיים והרגליים של כוכבים רבים, החל משירלי טמפל ועד ניקולס קייג'. מומלץ לבוא מוקדם בבוקר.

מוזיאון גטי

מוזיאון גטי הוא נדבך נוסף במפעל הפילנתרופיה והאמנות המרשים של ג'. פול גטי, איל הנפט המיתולוגי, ואחד האמריקאים העשירים ביותר בשנות חייו. לצד מוסדות נוספים כמו מכון המחקר, מרכז השימור והקרן, המוזיאון מציג אוספים מקיפים של אמנות קלאסית ומודרנית, ציורים ופסלים מימי הביניים ומתקופת הרנסנס, אמנות אמריקאית בת המאה העשרים, צילומים, הדפסים ועוד. המוזיאון, שתוכנן על ידי אדריכל העל ריצ'רד מאייר, נמצא על גבעה המשקיפה על נופים עוצרי נשימה של לוס אנג'לס והאוקיינוס. למוזיאון "אח תאום" הממוקם במליבו - היה זה מקום מושבו המקורי של המוזיאון, וכיום פועל כאן מרכז חינוכי, ומוזיאון המוקדש לתרבות ולאמנות של יוון, רומא ואטרוריה העתיקה.

דיסנילנד

אם הגעתם ללוס אנג'לס עם ילדים (או אם אתם עדיין ילדים בנפשכם) לא תצליחו להתחמק מביקור במקום, ששמו כבר הפך למושג בפני עצמו ולכינוי נרדף לכל חוויה המפעילה את כל החושים. שכחו משלגיה ומסינדרלה המעפעפות בעיניהן וממיקי מאוס חייכני המצטלמים כאן עם כל זאטוט, כיום כמעט לכל דמות מצוירת יש כאן מופע משלה, עמוס פעלולי טכנולוגיה ומקצבים משלהבים. כל דמות שכיכבה בספר או בסרט אהוב, אליס בארץ הפלאות, דרקונים חייכניים, היפה והחיה, אלדין, באז שנות אור ואפילו כל קופיף מספר הג'ונגל יציצו אליכם מכל עבר ומכל מתקן אליו תיכנסו. בנוסף לכל המופעים וצעדות התזמורות השמחות, חלק מהמתקנים נמצאים באולמות סגורים, המדמים סט של סרט אמיתי, שבו תוכלו להרגיש כי אתם באמת עפים אי שם בחלל. לא לוותר על מופע הסיום המקסים, הפועל על בלוטות הרגש של ילדים ומבוגרים כאחד: "it's a small world" יזכיר לכם את היופי שבתמימות הילדות, וירגיע את הילדים אחרי יום של פעילויות משלהבות בלתי-פוסקות. היות ויש כל כך הרבה מה לראות ולחוות, כדאי לתכנן את הביקור היטב, ואף לרכוש מראש כרטיסים משולבים ליום, יומיים או יותר. בכל מקרה מומלץ לקנות כרטיסים מראש.
ברוכים הבאים לשיחור! היכנסו עכשיו ליצירת טיול החלומות שלכם
create a trip