מרכז אוטרי למורשת המערב

4700 Western Heritage Way, Los Angeles, CAבקרו באתר

אודות

אם אתם חובבי ז'אנר המערב הפרוע ו-"בית קטן בערבה" הייתה הסדרה האהובה עליכם בנעוריכם, כאן תוכלו להעמיק במציאות ובהיסטוריה שמאחורי הבדיה, וגם להראות לילדכם על מה כל המהומה. מרכז אוטרי הוא מוזיאון המוקדש למורשת מערב אמריקה, ובו תערוכות על האמנות והתרבות האינדיאנית הילידית, ששגשגה לצד שליפות האקדחונים וכרכרות העץ. כמו כן, זה מרכז תרבות, שבו הרצאות ומופעי מוזיקה, ולילדים נערכות כאן פעילויות מיוחדות, כמו כריית זהב וקליעת סלים. מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט על אירועים מיוחדים, פסטיבלים, ומופעים.

אתרים נוספים בסביבה

המוזיאון לאומנות של לוס אנג'לס

המוזיאון לאומנות של לוס אנג'לס הוא המוזיאון הגדול ביותר במערב ארה"ב. הוא מכיל יצירת אומנות מכל העולם: אמריקאיות, יפניות, קוריאניות, דרום אמריקאיות וכו', וכן יצירות מהעולם העתיק ואומנות מודרנית. מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט של המוזיאון על אודות התערוכות המתחלפות.

מוזיאון גטי

מוזיאון גטי הוא נדבך נוסף במפעל הפילנתרופיה והאמנות המרשים של ג'. פול גטי, איל הנפט המיתולוגי, ואחד האמריקאים העשירים ביותר בשנות חייו. לצד מוסדות נוספים כמו מכון המחקר, מרכז השימור והקרן, המוזיאון מציג אוספים מקיפים של אמנות קלאסית ומודרנית, ציורים ופסלים מימי הביניים ומתקופת הרנסנס, אמנות אמריקאית בת המאה העשרים, צילומים, הדפסים ועוד. המוזיאון, שתוכנן על ידי אדריכל העל ריצ'רד מאייר, נמצא על גבעה המשקיפה על נופים עוצרי נשימה של לוס אנג'לס והאוקיינוס. למוזיאון "אח תאום" הממוקם במליבו - היה זה מקום מושבו המקורי של המוזיאון, וכיום פועל כאן מרכז חינוכי, ומוזיאון המוקדש לתרבות ולאמנות של יוון, רומא ואטרוריה העתיקה.

The Grammy Museum

מוזיאון מרתק על תעשיית המוזיקה. חוויה אינטראקטיבית של קול ותמונה; מוסיקה, תמונות, מיצגי וידאו ופריטים אותנטיים. לצד מהתערוכות מתקיימים במקום מפגשים עם אמנים, הרצאות והקרנות סרטים. בחנות המוזיאון תוכלו לרכוש חולצות, כובעים, ספרים, אלבומים ועוד.

Page Museum at the La Brea Tar Pits

לה בריאה הוא איזור ביצות בלב לוס אנג'לס, בסמוך ל-LAMCA, שבו השתמרו מאובנים של חיות שהסתובבו בחוצות העיר לפני 10,000 שנה (או לפחות כך האגדה מספרת). חלק מאותם מאובנים התגלו במקרה, לפני כמה שנים, כשאחד מהמוזיאונים החל בבניית חניון תת-קרקעי. סיור מוזיאון Georges P. Page הוא המשך טבעי לביקור בביצות, שכן תוכלו ללמוד בו על החיות והצמחים, שגדלו באזור בעידן הקרח, לצפות במאובנים, להתרשם ממודלים של חיות ענק, ואולי - אם יתמזל מזלכם - לצפות בניתוח מאובן בזמן אמת.
ברוכים הבאים לשיחור! היכנסו עכשיו ליצירת טיול החלומות שלכם
create a trip