מוזיאון הסובלנות

9786 West Pico Blvd, Los Angeles, CA 90035בקרו באתר

אודות

המוזיאון לסובלנות מוגדר כ"זרוע החינוכית" של "מרכז שמעון ויזנטל", שמטרתה להראות עד כמה לקחי השואה רלוונטיים גם היום, במיוחד עבור הדורות הצעירים המתחנכים בארצות הברית. מטרת הקמתו ב-1993 היתה למלא את הריק, שנוצר בשל העדר מוזיאון שואה ראוי בעיר בעלת קהילת יהודים מבוססת, כמו לוס אנג'לס. והמוזיאון אכן מוקדש לשואת העם היהודי, אבל בארצות הברית כמו בארצות הברית, אומת התקינות הפוליטית, אירועי השואה ממונפים כאן לדיון על "תולדות" הגזענות" בארצות הברית, על האם המילה "שואה" שמורה רק לשואת העם היהודי או תקפה ...

אתרים נוספים בסביבה

המוזיאון לאומנות של לוס אנג'לס

המוזיאון לאומנות של לוס אנג'לס הוא המוזיאון הגדול ביותר במערב ארה"ב. הוא מכיל יצירת אומנות מכל העולם: אמריקאיות, יפניות, קוריאניות, דרום אמריקאיות וכו', וכן יצירות מהעולם העתיק ואומנות מודרנית. מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט של המוזיאון על אודות התערוכות המתחלפות.

מוזיאון גטי

מוזיאון גטי הוא נדבך נוסף במפעל הפילנתרופיה והאמנות המרשים של ג'. פול גטי, איל הנפט המיתולוגי, ואחד האמריקאים העשירים ביותר בשנות חייו. לצד מוסדות נוספים כמו מכון המחקר, מרכז השימור והקרן, המוזיאון מציג אוספים מקיפים של אמנות קלאסית ומודרנית, ציורים ופסלים מימי הביניים ומתקופת הרנסנס, אמנות אמריקאית בת המאה העשרים, צילומים, הדפסים ועוד. המוזיאון, שתוכנן על ידי אדריכל העל ריצ'רד מאייר, נמצא על גבעה המשקיפה על נופים עוצרי נשימה של לוס אנג'לס והאוקיינוס. למוזיאון "אח תאום" הממוקם במליבו - היה זה מקום מושבו המקורי של המוזיאון, וכיום פועל כאן מרכז חינוכי, ומוזיאון המוקדש לתרבות ולאמנות של יוון, רומא ואטרוריה העתיקה.

Page Museum at the La Brea Tar Pits

לה בריאה הוא איזור ביצות בלב לוס אנג'לס, בסמוך ל-LAMCA, שבו השתמרו מאובנים של חיות שהסתובבו בחוצות העיר לפני 10,000 שנה (או לפחות כך האגדה מספרת). חלק מאותם מאובנים התגלו במקרה, לפני כמה שנים, כשאחד מהמוזיאונים החל בבניית חניון תת-קרקעי. סיור מוזיאון Georges P. Page הוא המשך טבעי לביקור בביצות, שכן תוכלו ללמוד בו על החיות והצמחים, שגדלו באזור בעידן הקרח, לצפות במאובנים, להתרשם ממודלים של חיות ענק, ואולי - אם יתמזל מזלכם - לצפות בניתוח מאובן בזמן אמת.

California Afro-American Museum

מוזיאון שמטרתו לאסוף, לחקור ולשמר את ההיסטוריה, האמנות והתרבות של האפרו-אמריקאים בקליפורניה ובמערב ארצות הברית וזאת באמצעות תערוכות של ציורים, תמונות , פסלים ומוזיקה מהעבר ומההווה של אמנים אפרו-אמריקאים.
ברוכים הבאים לשיחור! היכנסו עכשיו ליצירת טיול החלומות שלכם
create a trip